Cuma , Haziran 22 2018

Mehmet Demirkol'dan Flaş Milli Takım İddiası!


NTV Spor’da konuşan Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, son dönemlerde spor gündemini bir hayli meşgul eden Milli Takım’ın yeni hocası hakkında açıklamalarda bulundu. 

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Milli takımın yeni hocasının kim olacağına dair, NTV Spor’da önemli açıklamalarda bulundu. 

AVCI MİLLİ TAKIM’IN BAŞINA GELEBİLİR
TFF’nin bir çok teknik adamla görüşme yaptığını söyleyen Demirkol, ilk olarak Şenol Güneş’e gittiklerini Güneş ile yaptıkları görüşmeden olumsuz sonuç aldıktan sonra Abdullah Avcı ile bir görüşme gerçekleştirdiklerini söyledi. Avcı’nın TFF’ye evet dediğini düşündüğünü söyleyen Demirkol, eğer Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe ile bir anlaşması olmasaydı, TFF’nin ona da teklif götüreceğini iddia etti. 

“FATİH TERİM TEK ADAM OLUR”
Galatasaray’da yaşanan sorunlara da değinen Demirkol, Yönetimin yapması gerekenin Fatih Terim’e gitmek ve önüne sözleşme koymak olduğunu belirterek, bu sözleşmeyi Fatih Terim’in de kabul edeceğini ve Galatasaray’da tek adam olacağını söyledi. 

 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir