Cuma , Haziran 22 2018

Melih Gökçek Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Eşi Hakkında Çıkan İddialara Çıldırdı: “Onur Yoksunları, İspat Edemezsiniz”


Eşi hakkında çıkan iddialar sonrasında çılgına dönen eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sert bir açıklama yaparak adeta ateş püskürdü. 

Ankara’nın eski Belediye Başkanı olan ve Twitter hesabını oldukça aktif şekilde kullanan Melih Gökçek, görevinden istifa etmesinin ardından bazı iddialarla sık sık karşılaştı. Son olarak eşi hakkında ortaya atılan iddialarla gündeme gelen Gökçek, çıkan iddialara adeta ateş püskürdü. 

NEVİN GÖKÇEK HAKKINDA SKANDAL İDDİALAR

Melih Gökçek görevinden istifası sonrasında hakkında sık sık gündeme gelen iddialara genel olarak yanıtsız kalmayı tercih ederken son yapılan iddiaya ateş püskürdü. Eşi Nevin Gökçek hakkında çıkan Muncurlu Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Merkezi’nin Nevin Gökçek’e ait olan Sıla Grup’a ihalesiz olarak satıldığı iddiaları yeni bir gündem oluşturdu. 

MELİH GÖKÇEK ATTIĞI TWEETTE AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Eşi Nevin Gökçek hakkında çıkan iddialara büyük tepki gösteren Melih Gökçek, aktif olarak kullandığı Twitter hesabından bu iddialar hakkında açıklama yaptı. Melih Gökçek’in yaptığı açıklamada öfke saçtığı görülürken çıkan iddialarla ilgili gereken yasal işlemlerinde yapılacağını belirtti.

MELİH GÖKÇEK’İN AÇIKLAMASI

Eşi Nevin Gökçek hakkında ortaya çıkan iddiaların kesinlikle gerçeği yansıtmadığını belirten Melih Gökçek açıklamasında, ‘Biz Belediye Başkanlığından istifa ettik. Onur yoksunu, düzmece haberlerden hemalanan birileri beni de bırakıp eşime pislik atıyor. Yuh size. Söylediklerinizi ispat etmezseniz şerefsizsiniz. Savcılıkta hesap sormak boynumuzun borcu.’ ifadelerini kullandı.
 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir