Pazartesi , Temmuz 16 2018

Melih Gökçek’ten Flaş Açıklama! “Sözcü’de Yazmayı İsterim”


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan ayrılan Melih Gökçek, uzun zaman sonra bir konuştu pir konuştu! Gökçek, daha çok muhalefet partisine yakınlığıyla bilinen Sözcü Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmak istediğini ve buna hazır olduğunu söyledi. İşte detaylar…

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde 23.5 yıl boyunca Belediye Başkanlığı yapan İbrahim Melih Gökçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isteği doğrultusunda bazı belediye başkanları gibi görevinden ayrılmış ve belediye başkanlığına son vermişti. Belediye başkanlığından ayrıldığı günden bu yana çok fazla konuşmayan ve sadece sosyal medyayı aktif kullanan Gökçek, bir konuştu pir konuştu! 

SÖZCÜ’DE YAZMAYA HAZIRIM 

Uzun zamandır medya önünde açıklamalarda bulunmayan ve şu anda tatilde olan Melih Gökçek, Sözcü Gazetesi’ne demeçler verdi. Başkanlıktan ayrıldığı günden bu yana kendisi hakkında çıkan haberleri takip ettiğin söyleyen Gökçek, kendisine köşe yazarlığı için bazı gazetelerden teklifler geldiğini söyledi. 

Şuan tatilde olduğunu, eğer Sözcü Gazetesi yönetiminin uygun görürse gazetede köşe yazarlığı yapabileceğini söyleyen Gökçek, buna hazır olduğunu ve çok fazla maaş da istemediğini söyledi. Gökçek,  “Başkanlık görevinden ayrıldıktan sonra yazılanları, yorumları yakından takip ediyorum. Bol bol tweet atıyorum. Birkaç gün önceki bir tweetim tam 426 bin tıklanma almış. Şu anda da tatildeyim. Eğer Sözcü yönetimi uygun bulursa, Sözcü’de yazmayı da çok isterim. Farklı görüşler olur. Aslında çok maaş da istemiyorum. Ben yazmaya hazırım. Başka bir yerden yazmam konusunda öneri geldi. Ancak ben Sözcü’de yazmayı tercih ederim” ifadelerine yer verdi. 
 

About

Check Also

TBMM’de İlk Oturumu ve Yemin Törenini Deniz Baykal Yönetecek

Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir siyasetten uzak falan ancak 24 Haziran seçimlerinde bir kez daha Antalya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir