Salı , Haziran 19 2018

Menajeri Açıkladı! Fenerbahçe’ye Lucas Lima Müjdesi


Fenerbahçe’nin yaz transfer döneminde şartların oluşmamasından dolayı transfer edemediği Santos’un Brezilyalı yıldızı Lucas Lima’dan müjdeli haber! Yıldız futbolcu menajeri oyuncusunun Fenerbahçe’yi istediğini açıkladı. İşte detaylar…

Yaz transfer döneminde çok uğraşılmasına rağmen fiyat konusunda anlaşılamayan ve Aralık ayında serbest kalacağı için yüksek bir bedel ödemek istemeyen Fenerbahçe’ye Brezilyalı futbolcu Lucas Lima’dan müjdeli haber geldi! Aralık ayında serbest kalacak olan yıldız futbolcunun Türkiye’de ki haklarının elinde olduğu menajeri İbrahim Bakan, Lucas Lima’nın peşinde Avrupa devlerinin olduğunu ancak onun Fenerbahçe’yi istediğini söyledi.

ALEX “GİT” DEMİŞ, 4 YILLIK SÖZLEŞMEYE İKNA OLUR

Yaz transfer döneminde gerçekleşmeyen transferin ardından Lucas Lima ile Ocak ayında görüşme kararı alan sarı lacivertliler, oyuncunun yeni sözleşme yapmamasından dolayı haber yollamış ve kimseyle görüşülmemesini önce kendileriyle görüşülmesini söylemişti. 

Yıldız futbolcunun menajeri İbrahim Bakan ise Lucas Lima ile ilgili olarak sarı lacivertli taraftarları sevindirecek bir açıklama yaptı. Lima’nın Alex ile görüştüğünü ve Fenerbahçe’ye gitmesi gerektiğini söylediğini belirten Bakan, F.Bahçe geçtiğimiz sezon Lima’yı alacaktı ama fiyatı yüksek geldiği için transfer gerçekleşmemişti. 10 milyon euro bonservis, 7.5 milyon euro da yıllık ücret istemişlerdi. Şimdi durum farklı. Lima da Fenerbahçe’ye çok sıcak bakıyor” diye konuştu. Lima’nın Fenerbahçe’yi Alex de Souza’ya sorduğu bilgisini veren menajer Bakan, “Alex de ona ‘Hemen git, orada kral olursun’ demiş. Fenerbahçe’yi istiyor. 5 milyon euro imza parası ve yıllık 4 milyon euro ücretten 4 yıllık sözleşmeye ikna olur. Ancak peşinde Barça, Valencia, PSG, ManU ve Manchester City gibi takımlar da var. Neymar’la ise yakın arkadaş. Neymar’ın babası o yüzden Lima’yı PSG’ye götürmeye çalışıyor” ifadelerini kullandı. 
  

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir