Salı , Haziran 19 2018

Meral Akşener, ‘Gayri Meşru Torun’ İddiasına Dair Konuştu


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ‘MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi destekleyen bir kişi tarafından torunumun gayri meşru olduğuna dair yazılı basında iddiada bulunuldu. Ben de bu kişi hakkında mahkemeye suç duyurusunda bulundum.” şeklinde konuştu.

Yeniçağ Gazetesine bir röportaj veren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Döndürüp söylesem de anlatmanın imkanı yoktur. Kendi açımdan acı olan bir diğer mevzuda 19 Haziran Kongresinin hemen ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin cenahından olan bir kişi tarafından torunumun gayrimeşru olduğunun yazılması oldu. Ben, bu kişi hakkında suç duyurusunda bulundum. Ben, bu kişinin kim olduğunu, hatta kimin yakını olduğunu biliyorum. Hangi bilgisayardan yazıldığından dahi bilgim var. Ancak hukuk gereği gibi işlemedi. Normalde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan bu işlere itina gösterir. Kendisinin iktidarı döneminde tarafıma, kocasını aldattığı ve daha bir yaşında olan torunumun da gayrimeşru olduğu söylendi. Ve bende bu iddiaların hepsini hakkımızı aramak için mahkemeye taşıdım. Ortada acı bir gerçek var ki IP bulunamadığı için mahkeme sonucu zaman aşımı bürosuna gönderildi.” dedi.

meral-aksener-2-001.jpg

 

About

Check Also

Bekir İrtegün’den Olay Yaratan FETÖ İtirafı: Emre Belözoğlu’nun Evinde Toplandık

FETÖ soruşturması kapsamında eski futbolcular hakkında hazırlanan iddianamede futbolcu Bekir İrtegün, FETÖ toplantılarına Gaziantepspor da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir