Cuma , Haziran 22 2018

Mersin'de 1 Aydır Aranan Hollandalının Cesedi Bulundu


Mersin’in Silifke ilçesine iki arkadaşı ile birlikte gezmek için gelen ve ardından da kaybolan 22 yaşındaki Hollandalı Joey Hoffman, ölü bulundu. Hollandalı turistin cesedi Narlıkuyu’da bir dere içinde bulunurken, ilk incelemede cinayet izine rastlanmadı. 

Temmuz ayı balında Mersin’in Silifke ilçesine Hollandalı 34 yaşındaki Björn Breukers ve Tarsuslu eşi 26 yaşındaki Derya Ün Breukers ile birlikte gelen Joey Hoffman, 8 Temmuz’da arsa bakmak için gittikleri Narlıkuyu’da ortadan kaybolmuştu. Özel bir ekip kurularak aranan genç turist ne yazık ki bulunamamıştı. 

ÖZEL EKİP ARIYORDU
Kayıp turistin bulunması için Narlukuyu’da Başbakanlık Mersin İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile Adana İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nden gelen 20 ekip, Silifke İlçe Emniyet Müdürü Murat Esertürk ve Silifke Jandarma Komutanı Serdar Ağbaş’tan oluşan 80 kişilik ekip uzun aramalar yaptı. Arama çalışmalarına iki arama kurtarma köpeği ve iki drone da katıldı. 

DEREDE CESEDİ BULUNDU
Olayın üzerinden bir ayı aşkın süre geçmesine rağmen AFAD, polis ve jandarma özel ekipleri Narlıkuyu bölgesinde arama kurtarma çalışması yapmaya devam ediyordu. Bugün Hollandalı turistten kötü haber geldi. Hollandalı turistin cansız bedeni Narlıkuyu’da derede bulundu. Turistin cesedinde yapılan incelemede cinayet izlerine rastlanmazken, yapılacak olan otopsinin ardından genç turistin kesin ölüm nedeni anlaşılacak. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir