Cumartesi , Ağustos 4 2018

Mersin’de Korku Dolu Anlar! Boşandığı Kocasının Üzerine Kurşun Yağdırdı


Mersin’in Akdeniz İlçesi’nde Ümmü U. isimli bir kadın, daha önceden boşandığı eşi Mevlüt E.’nin çalıştığı iş yerini bastı ve burada yanındaki silahla eski eşine kurşun yağdırdı. Şans eseri ise Mevlüt E., saldırıdan yara almadan kurtuldu. İşte detaylar…

Mersin’de Ümmü U. isimli bir kadın, boşandığı eski eşinin iş yerini bastı ve burada eski eşine kurşun yağdırdı. Şans eseri ise eski eş Mevlüt E. saldırıdan yara almadan kurtuldu.

Mersin’de yaşamakta olan Ümmü U. isimli bir kadın, daha önceden yaşadığı şiddetli geçimsizlikten dolayı eşi Mevlüt E. ile boşanma kararı aldılar ve boşandılar. Bugün öğle saatlerinde ise Ümmü U., yanına bir silah aldı ve bu silahla Akdeniz İlçesi’nde ki eşinin çalıştığı otoparka gitti. Burada ise eski eşinin üzerine 5-6 el ateş etti.

TRAFİK POLİSLERİ KURTARDI

Ümmü U.’nun eski eşinin üzerine ateş açmaya başlamasının ardından ise Mevlüt E., çıkan kurşunlardan kurtulmak için büyük uğraş verdi ve yol üzerinde gördüğü trafik polislerine sığındı. Trafik polisleri ise ateş eden kadını görünce hemen havaya ateş açarak kadını durdurdu ve elinden silahı alıp kelepçe takarak etkisiz hale getirdi.

Daha sonra ise eski eşine kurşun yağdıran Ümüü U. ve şans eseri kurşunlardan yara almadan kurtulan Mevlüt E., gözaltına alınıp emniyete götürüldü. Olaya ilişkin de soruşturma başlatıldı.  

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir