Pazartesi , Haziran 25 2018

Mersin'de Üniversite Öğrencisi Genç Kızı Minibüsten Zorla Kaçırdılar


Mersin’de üniversite öğrencisi Zelal Topçul, 6 kişi tarafından bindiği minibüste zorla kaçırıldı. Polis ve aile her yerde kaçırılan kızı ararken, minibüsün içerisinden genç kızın alındığı anlar, saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

20 yaşındaki Zelal Topçul, Mersin Üniversitesi hemşirelik bölümünde eğitim görüyordu. Genç kız, uzak akrabaları tarafından bindiği minibüsten zorla indirilerek kaçırıldı. Bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programında olayın gerçekleştiği ana dair kamera görüntüleri de yayınlandı. Genç kızın, kendisi ile evlenmek isteyen amcasının oğlu, ağabeyi ve arkadaşları tarafından kaçırıldığı öğrenildi. Polis ekipleri her yerde kaçırılan genç kızı arıyor. 

GÜVENLİK KAMERASI SANİYE SANİYE KAYITTAYDI
Zelal Topçu’nun minibüs içerisinden kaçırıldığı anlar saniye saniye güvenlik kameralarına da yansıdı. Bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yayınlanan görüntülerin ardından açıklama yapan baba Yusuf Topçul, amcasının torunu tarafından kızının kaçırıldığını ve kendilerinin tehdit edildiğini söyledi. Kızını kaçıran kişinin bağımlı olduğunu ve cinsel istismardan dolayı sabıkalı olduğunu söyleyen baba, kaçıran kişinin ailesinden kendilerine tehdit mesajları da geldiğini dile getirdi. 

6 KİŞİ GENÇ KIZI KAÇIRIYOR
Güvenlik kamerası görüntülerinde genç kız ve teyzesi minibüste yolculuk yaptıkları sırada araç duruyor. Bu sırada en arka koltukta oturan bir kişinin de aralarında bulunduğu 5 kişi genç kızı zorla minibüsten indiriyor. Genç kızla evlenmek istediği iddia edilen Derviş Topçul ise dışarıda diğer araçta bekliyor. 
 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir