Salı , Ağustos 7 2018

Meteoroloji Son Dakika Hava Durumu Uyarısı! İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir Hava Durumu 7 Kasım Salı!


Meteoroloji son dakika açıklamaları ile İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir Hava Durumu hakkında bilgilendirme yaptı. Vatandaşlar tarafından Meteoroloji’nin yaptığı hava durumu açıklamaları ilgi ile takip ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 5 günlük hava durumu tahminleri yayınlandı. Peki, 7 Kasım 2017 yurt genelinde hava durumu nasıl olacak? İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir Hava Durumu 7 Kasım Salı hava durumu nasıl olacak? 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan son bilgilere göre ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinde bugün yer yer parçalı ve yer yer çok bulutu bir hava görülecek. Akşam saatlerinden itibaren Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun doğusu yağışlı olacak. Aynı zamanda Ordu, Samsun ve Giresun çevrelerinde de yağış bekleniyor. Diğer bölgelerde ise parçalı ve az bulutlu bir havanın hakin olması bekleniyor. Yağışlar genellikle sağanak şeklinde görülürken, Doğu Anadolu’nun yükseklerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışı da bekleniyor. Haberimizin devamında, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir Hava Durumu 7 Kasım Salı hava tahminlerini bulabilirsiniz. 

7 KASIM 2017 SALI İSTANBUL, ANKARA, BURSA, İZMİR HAVA DURUMU NASIL OLACAK?
7 Kasım 2017 Salı günü için İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir Hava Durumu nasıl olacak sorusu herkes tarafından merak ediliyor. Meteoroloji’den yapılan son değerlendirmelere göre İstanbul’da bugün hava sıcaklığı 14 derece ve parçalı bulutlu olarak seyrediyor. Ankara’da ise 11 derece sıcaklık ve yağmur yağışı bekleniyor. İzmir’de 20 derece sıcaklık görülürken, az bulutlu ve açık bir hava hakim. Bursa’da 15 derece sıcaklık ve çok bulutlu bir hava görülecek. 
 

About

Check Also

Parçalı Güneş Tutulması Merakla Bekleniyor

Bu yıl gerçekleşmesi beklenen güneş tutulması herkes tarafından merak ediliyor. Özellikle astronomi ile yakından ilgilenen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir