Cumartesi , Temmuz 21 2018

Metrobüs Tacizcisine İstenen Ceza Belli Oldu


İstanbul’da yılbaşının ilk gününde 19 yaşında olan 2 genç kıza metrobüste elle tacizde bulunan Aydoğan Ş. suçlamaları kabul etmezken, mahkeme heyeti ise hakkında 4 yıldan 14 yıla kadar hapis cezası istedi. İşte detaylar…

İstanbul’da yeni yılın henüz ilk gününde metrobüse binen C.K isimli 19 yaşındaki bir genç kız, aynı otobüse binen 52 yaşındaki Aydoğan Ş. tarafından elle cinsel tacize maruz kaldı. C.K tacizcinin önünden ilerleyip kaçınca, Aydoğan Ş. bu sefer de A.A isimli bir genç kızın yakınına geçti ve bu sefer de ona cinsel tacizde bulunmaya başladı. C.K bunu görünce ise adeta çılgına döndü ve tacizciye tepki gösterdi ve aralarında tartışma çıktı. Olaya ise bir özel güvenlik görevlisi müdahale etti ve Aydoğan Ş.’den genç kızların şikayetçi olmasının ardından tacizci gözaltına alındı.

KENARIYA ÇEKİLDİĞİM HALDE DOKUNMAYA DEVAM ETTİ

Üniversite öğrencisi olduğu öğrenilen C.K ise şikayetçi olmasının ardından verdiği ifadede, Aydoğan Ş.’nin metrobüse binince kendisine elle tacizde bulunmaya başladığını belirtti ve kenarıya çekildiği halde buna devam ettiğini söyledi. Ardından da A.A isimli genç kıza tacizde bulunmaya başlayınca tepki gösterdiğini dile getirdi ve tacizi ise o sırada bir erkek ile bayan yolcunun gördüğünü söyledi.

Tacizci Aydoğan Ş. ise ifadesinde C.K’nın ortalığını karıştırdığını söyledi ve kendisinin cinsel tacizde bulunmadığını iddia etti. Ayrıca da kendisinin de C.K’dan şikayetçi olduğunu söyledi. Nöbetçi Sulh Hakimliği ise Aydoğan Ş.’nin 4 yıldan 14 yıla kadar hapis ile cezalandırılmasını istedi.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir