Cuma , Haziran 22 2018

Milli Futbolcu Hakan Çalhanoğlu’na Şantaj Şoku! Mahkemede Her Şey Ortaya Çıktı


Türkiye’nin Milli futbolcusu olan ve şimdilerde Milan’da forma giyen Hakan Çalhanoğlu, eski sevgilisi Anita Latifi tarafından şantaja uğradı. Latifi’nin Milli futbolcudan tam 250 bin Euro para istediği iddia edilirken şantajdan dolayı açılan davanın başladığı ve Çalhanoğlu’nun mahkemede olayla ilgili her şeye açıklık getirdiği öğrenildi.

Alınan bilgilere göre, 21 yaşında olan ve bir ses yarışmasına katılarak ünlenen Anita Latifi’nin bir gazeteci ile iş birliği yaptığı ve Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu’na şantaj yaparak Çalhanoğlu’ndan hamile olduğunu iddia etti ve kendisine 250 bin Euro verirse kürtaj yaptıracağını söylediği eğer vermezse basına her şeyi saçacağını söylediği öğrenildi. Olay üzerine açılan şantaj davası sonucunda davanın ilk duruşmasının görüldüğü ve Çalhanoğlu’nun mahkemede açıklamalarda bulunduğu öğrenildi.

’10 KEZ BİRLİKTE OLDUK’

Mahkemede verdiği ifadede Latifi ile 10 kez birliktelik yaşadığını söyleyen Çalhanoğlu,ilişki sırasında hep korunduğunu ve dikkatli davrandığını söyledi. Çalhanoğlu, bu ilişkinin bir süre sonra bittiğini söyledi.

DURUŞMA ERTELENDİ

Çalhanoğlu’nun yaptığı açıklamalar sonrasında iddiaları ortaya atan ve şantaj yaparak yıldız futbolcudan para isteyen Latifi’nin hamile olmadığı ortaya çıkmıştı. Ancak 21 yaşındaki Latifi’nin avukatı, Hakan Çalhanoğlu’nun 10 defa ilişki yaşadığı müvekkili ile ilişkisi sırasında korunduğundan şüpheli olduğunu belirttiği öğrenildi. Şantaj davasının 20 Aralık 2017 tarihine ertelendiği öğrenildi.
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir