Çarşamba , Haziran 20 2018

Milli Savunma Bakanlığından Önemli Açıklama! Bedelli Askerlik Çıkacak Mı?


Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’den bedelli askerlikle ilgili bir açıklama geldi. Herkes tarafından merak edilen bedelli askerlik konusuna son noktayı koyan Canikli, bedelli askerliğin şimdilik gündemde olmadığını açıkladı.

Son günlerde en çok konuşulan konu olan ve birçok tartışmaya yol açan bedelli askerlik konusuna son noktayı Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli koydu. Bedelli askerlik konusunda ortaya atılan birçok iddiayı cevaplayan Canikli bedelli askerliğin şu anda gündemde olmadığını söyledi.

BEDELLİ ASKERLİK GÜNDEMDE DEĞİL

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, bedelli askerliğin şu anda gündemde olmadığını açıklayarak son zamanlarda çıkan söylentilere cevap vermiş oldu. Son olarak sosyal medyada bedelli askerlik bekleyen gençler ve kamuoyu tarafından kampanya başlatılmıştı. Özellikle de Twitter adreslerinde yapılan bedelli askerlik kampanyaları oldukça dikkat çekmiş ve birçok kesime ulaşmıştı. Yeniden gündeme gelen ve birçok söylentiyi ortaya çıkaran bedelli askerlik konusuna Nurettin Canikli son noktayı koyarken sosyal medyada oluşturulan kampanya için birçok kişi görüş ve önerilerini bildirmiş ve bedelli askerlik konusunun yeni çıkarılan torba yasa içerisine dahil edilmesini istemişti. 2018 yılına az bir zaman kala yeniden gündem konusu olan bedelli askerliğin şimdilik hükümet tarafından düşünülmediği öğrenildi. 
 

About

Check Also

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı

Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir