Pazartesi , Temmuz 16 2018

Milyoner'e Damga Vuran Yarışmacı! Messi'nin Fenerbahçe'de Oynadığını İddia Etti


ATV’de Murat Yıldırım’ın sunumu ile ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster’de dün akşam yarışan yarışmacı sosyal medyanın gündemine oturdu. 

Kim Milyoner Olmak İster’in dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacıya “Hangi futbolcu düzenli kan bağışı yaptırdığı için dövme yaptırmamıştır?” sorusu yöneltildi. Yarışmacının sorunun yanıtını düşünürken yaptığı yorumlar ise sosyal medyanın diline düştü. 

“HANGİ FUTBOLCU DÜZENLİ KAN BAĞIŞI YAPTIRDIĞI İÇİN DÖVME YAPTIRMAMIŞTIR?”
Murat Yıldırım’ın sunumu ile ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışmacıya, “Hangi futbolcu düzenli kan bağışı yaptığı için dövme yaptırmamıştır?” şeklinde bir soru yöneltildi. Fakat yarışmacı sorunun yanıtını düşünürken yaptığı yorumlarda Barcelona’da oynayan Messi’yi, Fenerbahçe’de oynuyor zannedince sosyal medyanın diline düştü. 

SOSYAL MEDYA DALGA GEÇTİ
Yarışmacı, Barcelona’nın Arjantinli süper yıldızı Lionel Messi’nin Fenerbahçe’de oynadığını söyleyince bir anda sosyal medyada gündem oldu. Binlerce kişi yarışmacının bu sözlerini içeren Tweetler attı. Yarışmacıya yöneltilen sorunun doğru yanıtı ise Cristiano Ronaldo olacaktı. 

 

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir