Cuma , Haziran 22 2018

Minibüs Şoförü Arabasına Çarptığı Yaşlı Adamı Zincirle Dövdü, Binlerce Lira Kavga Sırasında Yola Saçıldı


Bahçelievler’de bir minibüs şoförü, yaşlı adamın önce arabasına çarptı, ardından da zincirle dövdü. Bu sırada yaşlı adamın cebinde bulunan binlerce lira para yola saçıldı. Çevrede bulunan vatandaşlar ise adamı dayaktan kurtarmak yerine yola saçılan paraları toplamaya başladı. 

Bahçelievler’de yaşanan olayda, bir minibüs şoförü yaşlı bir adamın arabasına arkadan çarptı. Hem suçlu hem güçlü minibüsçü, daha sonra yaşlı adamı zincirle dövmeye başladı. Bu sırada adamın cebinde bulunan paralar yola saçılırken, yaşlı adam da kendisini döven minibüs şoförüne silah çekti. Bu anlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilirken, çevredeki vatandaşlar ise kavgayı bırakıp yola saçılan paraları toplamaya koştu. 

HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ
Filmleri aratmayan olay Bahçelievler’de yaşandı. Yaşlı bir adamın aracına arkadan çarpan minibüs şoförü, kazadan sonra bir arkadaşı ile birlikte araçtan inerek yaşlı adamla tartıştı. Yaşlı adama daha sonra da saldıran minibüs şoförü kafasına zincirle vurdu. Çevredeki vatandaşlar kavgayı görünce müdahale etmek istedi, ancak ayırmak çok da mümkün olmadı. Bu sırada yaşlı adamın cebinle bulunan paralar da yola saçıldı. Bunun üzerine vatandaşlar paraları yoldan toplama çabasına girdi. Toplanan paralar yaşlı adama geri verildi. 

KENDİSİNE SALDIRAN MİNİBÜS ŞOFÖRÜNE SİLAH ÇEKTİ
Minibüs şoförü tarafından demir zincirle dövülen yaşlı adam, yanında bulundurduğu ruhsatlı silahını çekerek şoför ve arkadaşına çevirdi. Bunun üzerine kaçmak isteyen minibüs şoförünü yakalayan adam, polis ekiplerinin gelmesini bekledi. 

GÜVENLİK KAMERALARI SANİYE SANİYE KAYDETTİ
Yaşanan o anlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Olaya tanık olan vatandaşlar da yaşlı adamın her tarafından kan geldiğini söyledi. 
 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir