Cumartesi , Ağustos 4 2018

Miss Turkey 2017 Güzeli Itır Esen'in Tacı Skandal Paylaşımları Nedeniyle Geri Alındı


Miss Turkey 2017’de en güzel kız seçilen Itır Esen’in sosyal medya paylaşımları tacına mal oldu. Itır Esen’in tacı yaptığı skandal paylaşımlar nedeniyle geri alındı. 

MISS Turkey 2017 organizasyonu yetkilileri, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle Miss Turkey World güzeli seçilen Itır Esen’in tacını geri aldı. Esen’in paylaşımlarında bir tweetin tacının geri alınmasına neden olduğu öğrenildi. 

DAHA DÜN TAÇ TAKMIŞTI
Organizasyon dün, Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki Grand Pera Emek Sahnesi’nde yapılmış, Miss Turkey World güzeli Itır Esen seçilmişti. Organizasyon yetkilileri, Itır Esen’in sosyal medya paylaşımları arasında görülen bir tweet’i inceleyerek tacın geri alınmasına karar verdi. 

“KABUL EDİLMESİ MÜMKÜN BİR ŞEY DEĞİL”
Miss Turkey Başkanı Can Sandıkçıoğlu, Itır Esen’in tacının geri alınacağını belirterek, “Üzülerek duyuruyoruz ki bu tweetin Itır Esen tarafından atıldığı kanaatine varılmıştır. Kuruluş amacı Türkiye’yi dünya çapında tanıtmak ve imajına katkıda bulunmak olan Miss Turkey Organizasyonu’nun böyle bir paylaşımı kabul etmesi mümkün değildir” dedi. Tacın geri alınmasına neden olan Tweetin, 15 Temmuz ile ilgili çirkin bir paylaşım olduğu öğrenildi. 

ASLI SÜMEN TACI TAKACAK
Tacın geri alınmasının ardından, Miss Turkey World güzelinin kim olacağı merak ediliyordu. Jüri puanlamasına göre ikinci olan Aslı Sümen yeni Miss Turkey World güzeli olacak ve tacı takacak.

 

About

Check Also

Tuğçe Kandmir’den Bu Benim Öyküm İtirafı

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz ve dilimize dolanan Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı yerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir