Salı , Haziran 19 2018

Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Kasım Son Bölümde Fatma Uyanık'tan Yeni Haber Var Mı?


Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Kasım yeni bölümde herkes Fatma Uyanık’tan gelecek yeni bir haberi beklemeye devam etti. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Kasım son bölümde neler yaşandı? Fatma Uyanık’tan bir haber var mı?

ATV’nin reytinglere damga vuran gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yaklaşık 50 günden bu yana kayıp olan Fatma Uyanık aranmaya devam ediliyor. Tarlada çalıştığı sırada ortadan kaybolan ve bir daha da kendisinden haber alınamayan Fatma Uyanık’ı arama çalışmaları devam ediyor mu? Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Kasım 2017 son bölümde neler yaşandı? Vahap Varlı canlı yayına katıldı mı? İşte Müge Anlı son bölümde yaşananlar…

FATMA UYANIK’I VAHAP VARLI MI KAÇIRDI?
Yaklaşık 50 gün önce Karaman’da bir bahçede çalışırken ortadan kaybolan Fatma Uyanık’tan hala bir haber yok. Bölgede ekipler de arama çalışması yaptı, ancak bir ize rastlanamadı. Aile ise kızlarının Vahap Varlı tarafından kaçırıldığını düşünüyor. Fatma Uyanık’ın acılı ailesi yaklaşık 1 aydır canlı yayında kızlarının bulunması için bekliyor. Fakat daha fazla dayanamayan aileden sadece ağabey programda kaldı, geri kalan aile üyeleri ise arama çalışmalarını yakından izlemek için Karaman’a geri döndü. 

VAHAP VE ALPEREN SORGUDA NELER SÖYLEDİ?
Geçtiğimiz Hafta Cuma günü Müge Anlı, Vahap Varlı ve Alperen Özcan’ın emniyet tarafından ifadeye çağırıldığını söylemişti. Henüz Vahap ve Alperen’in ifadelerinde neler söylediği konusunda ise bir açıklama yapılmadı. Fatma Uyanık olayında yaşanan gelişmeleri size aktarmaya devam edeceğiz. 

muge-anli-20-kasim-2.png
 

About

Check Also

Deniz Akkaya Çılgına Döndü! “Biri Sustursun Şu Adamı”

Daha önce kız çocukları hakkında yaptığı konuşmalar ile büyük tepki toplayan ilahiyatçı Nurettin Yıldız, son …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir