Cumartesi , Ağustos 4 2018

Muğla’da Sıcak Saatler! Kaçan 2 Teröristle Güvenlik Güçleri Arasında Çatışma


Muğla Köyceğiz ilçesinde hareketli saatler yaşanıyor. Dün bölgede düzenlenen operasyonda kaçan 2 teröristle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktığı öğrenildi.

Dün, Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde bölücü terör örgütü PKK’ya yönelik ‘Fırtına’ adıyla düzenlenen operasyonda 5 terörist öldürülmüş 2 teröristin de kaçtığı öğrenilmişti. Bugün devam eden operasyonda kaçan 2 teröristle de temas sağlandığı öğrenildi.

GÜVENLİK GÜÇLERİ VE TERÖRİSTLER ARASINDA ÇATIŞMA DEVAM EDİYOR

Dün 5 teröristin öldürülerek etkisiz hale getirilmesinin ardından bugün de kaçan 2 teröristle temas sağlandığı ve İnsansız Hava Aracı ile bir helikopterin havadan destek sağladığı operasyonda kaçan 2 terörist ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktığı ve Toparlar Şelalesi’nin 600 metre Kuzeybatısında güvenlik güçleri tarafından çember altına alınan 2 terörist ile çıkan çatışmanın devam ettiği öğrenildi.

POLİSTEN YOĞUN ÖNLEM

Teröristlerden dolayı yapılan operasyonlar nedeniyle polislerin Köyceğiz girişinde yer alan kırsal Döğüşbelen Mahallesi ve çıkıştaki Zeytinalan Mahallesinde yoğun güvenlik önlemleri aldığı ve araçları durdurarak tek tek arama yaptığı öğrenildi.

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir