Pazar , Temmuz 22 2018

Muharrem İnce Meydan Okudu: Yenildiysen Çekileceksin


CHP’nin 24 Haziran seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği Muharrem İnce yaptığı açıklamalarla adeta Kılıçdaroğlu’na meydan okudu. Yenildiğini kabul edemeyen yenemez diyen Muharrem İnce, “yenildiysen geri çekilecek ve hazırlanır yapacaksın” ifadelerini kullandı.  Muharrem İnce yeni kampanyasında açıklayarak,  Kampanyayı Dokuz Eylül tarihinde başlatacağını ve kampanyanın adının ‘Türkiye’yi gençlerle yönetelim’  olduğunu söyledi.

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce 24 Haziran seçimlerinin ardından Türkiye’ye geleceğini söylemişti. Muharrem İnce’nin bu gece sırasında ilk Durağı Erzurum’u oldu. Erzurum’da kurultay tartışmaları ile ilgili konuşan İnce,  kendisinin gizli planları ve ajandası olmadığını dile getirdi.

TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Muharrem İnce, 24 Haziran seçimlerinin ardından bir duyuru yaparak teşekkür ziyaretlerinde bulunacağını belirtmişti.  Muharrem İnce’nin teşekkür ziyaretleri için ilk Durağı Erzurum oldu. Bu sabah saatlerinde Erzurum’a uçakla gelen Muharrem İnce Parti binasının önünde vatandaşlar tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı. Muharrem İnce CHP İl Başkanlığı binası yanında bulunan MHP İl Başkanlığı ofisine de girerek Partililerle tokalaşıp bir süre sohbet etti. Daha sonra CHP il binasına geçen Muharrem İnce burada gazetecilere açıklama yaptı.

‘MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ’

Basın mensuplarına açıklama yapan Muharrem İnce, seçim kampanyasının artık geride kaldığını bundan Sonrasında da yine Cumhurbaşkanı olmak için mücadeleye devam edeceğini dile getirdi.  Erzurum’dan cumhurbaşkanlığı için 45 bin civarında oy aldıklarını söyleyen İnce, Erzurum’da miting yapamadığı için partililerden özür diledi.

About admin

Check Also

TBMM’de İlk Oturumu ve Yemin Törenini Deniz Baykal Yönetecek

Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir siyasetten uzak falan ancak 24 Haziran seçimlerinde bir kez daha Antalya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir