Pazar , Temmuz 22 2018

Muharrem İnce’den Telefonda Konuştuğu Polis Memuruna Ağır Küfürler


CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin,  ortaya çıkan bir ses kaydı sosyal medyayı salladı.  Kayıtta Muharrem İnce Bir polis memuru ile yaptığı telefon görüşmesinde polis memuruna ağır küfürler ediyor.

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin sosyal medyaya düşen bir ses kaydı büyük yankı uyandırdı.  Sosyal medyada hızla yayılan videoda CHP’nin adayı muharrem ince bir polis memurunun ağır küfürler ediyor.  Polis memuruna ağıza alınmayacak sözler söyleyen Muharrem İnce’nin bu kaydı sosyal medya kullanıcılarına büyük tepki çekti.

KORUMASI MİSAFİRHANEYE ALINMAYINCA ÇILGINA DÖNDÜ

Sosyal medyada olayı nasıl geliştiğine ilişkin bir iddiada ortaya atıldı. İddiaya göre Muharrem İnce’nin koruması olan polis memuru Halil, İstanbul Beşiktaş’ta bulunan meclis misafir hazinesine girerek yer istedi.  Fakat Muharrem İnce’nin korumasına meclis polisi olmadığı gerekçesiyle yani Ankara Emniyet Müdürlüğü koruma şubeden görevlendirildi için yer verilmedi ve resepsiyon görevlisinin konu hakkında amirlerinden onay Alması gerekti.

AĞIR KÜFÜRLER EDİYOR

Muharrem İnce’nin koruması bu sırada haber beklerken durumu CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi arayarak bildiriyor.  İnce bunun üzerine misafirhanede bulunan resepsiyon görevlisini arayarak konuşmaya başlıyor.  Konuşma sırasında Muharrem İnce resepsiyonda görevli olan polis memuruna ağır küfürler etmeye başlıyor.  Hatta İnce’nin ettiği küfürler arasında  A..na S..rım senin gibi sözleri olduğu da kayıtlara yansıyor.  Sosyal medyada hızla yayılan bu kayıpların ardından henüz Muharrem İnce’den bir açıklama yapılmadı.

About admin

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir