Çarşamba , Temmuz 18 2018

Muharrem Usta’dan Medel İtirafı


Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalar yaptı. Beşiktaşlı Medel ile kendilerinin de ilgilendiğini söyleyen Usta, Kucka transferi gerçekleşince Medel’den uzaklaştıklarını belirtti. İşte detaylar…

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, TRT Spor’a konuk oldu ve burada spor gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu! Sezon öncesinde kaliteli bir kadro kurduklarını söyleyen Muharrem Usta, 7 oyuncunun gündemlerinde olduğunu ve çoğunu da aldıklarını söyledi. Teknik kadronun konsantrasyon sorunu olduğu için teknik direktör değişikliğine gittiklerini söyleyen Usta, Rıza Çalımbay ile telefonda yaptıkları 10-15 dakikalık bir görüşme sonrasında anlaştıklarını da dile getirdi. 

FATİH TERİM LİGİ RENKLENDİRECEK

Galatasaray’da yaşanılan sorunları değerlendiren ve Igor Tudor’un gönderilmesinin ardından Fatih Terim isminin gündeme gelmesini de değerlendiren Muharrem Usta, “Eminim ki başkan Dursun Özbek’in kafasında bir planı ve yol haritası mevcuttur. Fatih Hoca’nın gelmesiyle lig biraz daha renklenecek.” dedi.

MEDEL İTİRAFI

Jose Sosa’nın takımdan ayrılacağı iddialarını yalanlayan ve Sosa ile devam edeceklerini açıklayan Muharrem Usta, Sosa’nın Trabzonspor’a lazım olduğunu söyledi. 

Bunun yanı sıra transfer döneminde Medel ile ilgilendiklerini itiraf eden Muharrem Usta, Kucka’nın gelmesinin ardından Medel’den uzaklaştıklarını söyledi ve “Sosa’nın şehirle ilgili bir sorunu yok. Sosa’nın bizim için ikinci devre ile birlikte ne kadar önemli olduğunu göreceğiz. Sosa ile devam edeceğiz. Trabzonspor’a Sosa lazım. Kucka transferi olduğunda Medel’den uzaklaştık.” ifadelerine yer verdi.
 

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir