Pazartesi , Temmuz 16 2018

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Çiftine Nazar Değdi! Evleri Ayırdılar İddiası!


Magazin dünyasının sevilen çifti Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un evlilikleri sallanıyor. İddialara göre çift, evlerini ayırdı ve Merve Boluğur kiralık ev aramaya başladı. 

Parmakla gösterilen çift Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’ın evliliklerinde sorunlar olduğu daha önce de gündeme gelmiş, çift bu iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı. 2015 yılında görkemli bir düğünle evlenen çiftin evliliklerinde karabulutlar dolaştığı iddiaları yeniden gündeme geldi. 

MURAT DALKILIÇ BODRUM’A MI TAŞINDI
Geçtiğimiz aylarda gündeme gelen ayrılık iddialarını çift yalanlasa da o iddialar yeniden gündemde. Murat Dalkılıç’ın sosyal medya hesabından sık sık Bodrum’da paylaşımlar yapması, Merve Boluğur’un ise İstanbul’da kalması iddiaların fitilini yeniden ateşledi. Murat Dalkılıç’ın Bodrum’a taşındığı iddia edilirken evliliğin de kıskançlık yüzünden bittiği konuşuluyor. Merve Boluğur’un saçlarını kestirmesi, bir dergi için dikkat çekici pozlar vermesi de iddiaları güçlendirdi. Son günlerde Merve Boluğur’un kiralık ev baktığı haberleri de gündeme gelmeye başladı. 

 

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir