Pazar , Temmuz 22 2018

Mürekkep Balığından Hamile Kalan Yaşlı Kadının Şok Hikayesi


Milyonda bir bile rastlanmayacak bir olay Güney Kore’de 63 yaşındaki talihsiz kadının başına geldi. Bu kadın deniz ürünleri temizlemeden ve pişirmeden şey olarak tüketmeyi seviyordu. Fakat bu alışkanlığı başına öyle bir iş getirdi ki tıp dünyası bile şok oldu.

Olay 63 yaşındaki kadının dil ve diş etlerinde acı dolu ısırıkları hissetmesi nedeniyle doktora başvurması ile ortaya çıktı. Güney Kore’de yaşayan kadının aralarında mürekkep balığının da olduğu Deniz ürünlerine üye olarak ve iç organlarını temizlemeden tükettiği anlaşıldı. Kadın yine bir gün mürekkep balığının üye olarak tüketiyor ve kısa süre sonra dil ve diş eti üzerinde sürekli olarak acı ve ısırıkları hissetmeye başlıyor. Bu ısırma hissi hızla büyüyor ve çok acı vermeye başlayınca kadın soluğu hastanede oluyor.

DOKTORLAR ŞOK OLDU

Hastanede kadını Muayene eden doktorlar şaşırtıcı gerçek karşısında gerçekten çok oluyor. Çünkü Kadının ağzından 12 adet küçük iğne benzeri sperm örnekleri çıkıyor. Uzmanlar bu örnekleri inceledikten sonra kadının ağzında bulunanların perm içeren mürekkep balığı spermatofor kapsülleri olduğumu belirliyor. Kadının ağzındakilerin Japon uçan mürekkep balığına ait olduğu da belirleniyor. Erkek balığının iç organlarını iyice temizlemeden ve pişirmeden tüketen talihsiz kadın bunun sonucunda ağzında canlı kalan ve yerleşmek için yumuşak bir doku arayan spermatoforlar nedeniyle acı yaşıyor. Çünkü spermatoforlar kadının dil ve diş etine yerleşiyor. Tıp dergilerinde de yer alan bu garip hikaye tarihe de geçti.

About admin

Check Also

Hangi Ülke Suriye'ye Asker Gönderme Kararı Aldı!

ABD’nin, Suriye topraklarından askerlerini çektikten sonra Suriye’nin kuzey kesiminde bir Arap gücü kuracağına yönelik iddialar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir