Cumartesi , Ağustos 4 2018

Mustafa Cengiz “İlk Görüşeceğim İsim Fatih Terim”


Galatasaray’da başkanlığa adaylığını açıklayan işadamı Mustafa Cengiz, teknik direktörlük için taraftarın Fatih Terim’i işaret ettiğini söyledi ve başkan olduğu takdirde ilk görüşeceği isimin Terim olacağını açıkladı. İşte detaylar…

Galatasaray’da hareketli günler yaşanmaya devam ediyor! Sezona mükemmel bir giriş yapan ve taraftarlarını mest eden Galatasaray’da Tudor’un sürekli sistem değiştirmesi ve ardından gelen deplasman mağlubiyetleri sonrasında Tudor’un görevine son verildi ve yönetim erken seçim kararı aldı. Alınan erken seçim kararı sonrasında ise Dursun Özbek’ten sonra adaylığını ilk açıklayan isim işadamı Mustafa Cengiz oldu. Galatasaray’ın fırtınalı bir dönem yaşadığını söyleyen Mustafa Cengiz, maddi imkanların ve takımın iyi olduğu dönemde herkesin kulübü yönetebileceğini ama böyle bir zamanda göreve talip olmanın daha önemli olduğunu söyledi ve elin taşın altına sokacaklarını da sözlerine ekledi.

İLK GÖRÜŞECEĞİ İSİM FATİH TERİM

Mevcut tüzüğün hayli kötü olduğunu söyleyen Mustafa Cengiz, bu yüzden başkan olduğunda şampiyon bile olsalar Mayıs ayında yeniden seçim yapacağını söyledi. Yönetim listesinin ise şekillendiğini de söyleyen Cengiz, listedeki isimleri genç ve yıpranmamış kişilerden oluştuğunu belirtti.

Davam eden teknik direktörlük belirsizliğine yönelik de açıklamalarda bulunan Mustafa Cengiz, taraftarların Fatih Terim’i istediğini ve kendisinin de gönlünde yatan ismin Terim olduğunu söyledi. Başkan olduğu andan itibaren çalışmalara hemen başlayacağını belirten Cengiz, ilk görüşeceği ismin Fatih Terim olacağını da bizzat açıkladı.   

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir