Cumartesi , Ağustos 4 2018

Nasri Antalyaspor’dan Ayrılıyor Mu? Hamza Hamzaoğlu’ndan Flaş Açıklama


Antalyaspor’da teknik direktörlük görevine getirilen Hamza Hamzaoğlu, kırmızı beyazlı ekipte top koşturan dünyaca ünlü futbolcu Nasri’nin durumu hakkında açıklamada bulundu ve oyuncu ile ilgili kararı yönetimin vereceğini söyledi. İşte detaylar…

Antalyaspor’da yeni görevine başlayan Hamza Hamzaoğlu, önemli açıklamalar yaptı. Kendisiyle göreve gelmesi konusunda temas kurulduğunda tereddüt yaşamadan görevi kabul ettiğini söyleyen Hamzaoğlu, geldiklerinde zaten hazır bir yönetimin olmadığını söyledi ve sözleşmesinin 1,5 yıl olduğunu hatırlattı. Yeni gelecek yönetimin kendilerini istememeleri halinde ise görevden sorun çıkarmadan ayrılabileceklerini de sözlerine ekledi. Hamzaoğlu, Antalyaspor’a katkı verebilmek adına geldiklerini ve ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. 

GALATASARAY’DAN BİR SÜRÜ OYUNCU ALIYORMUŞUM…

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunurken, bir de serzenişte bulunan Hamza Hamzaoğlu, gittiği her takıma Galatasaray’dan çok oyuncu aldığı iddialarının ortaya atılmasına da cevap verdi ve böyle bir şeyin olmadığını söyledi. Hamzaoğlu, “Ben Galatasaray’dan bir sürü oyuncu alıyormuşum. Bunların hiçbirine itibar edilmemesini istiyorum.” dedi.

NASRİ KONUSU

Bu açıklamalarının ardından Samir Nasri hakkında da açıklamalarda bulunan Hamza Hamzaoğlu, oyuncu hakkında kararın yönetimin vereceğini söyledi. Yönetimin Nasri konusunda alacağı kararın önemli olduğunu da dile getiren Hamzaoğlu,  “Bazı oyuncuların verilmiş izinleri alınmış biletleri vardı. Biz bunları iptal etmedik. Aileleri ile vakit geçirme hakları var. Rahat şekilde buraya gelsinler, ondan sonra ciddi şekilde çalışacağız. Nasri ile ilgili karar yönetim kurulunun tasarrufundadır. Biz sahaya çıkan her oyuncumuza katkı sağlamak için çalışacağız. Yönetimin Nasri ile ilgili alacağı tavır önemli” dedi. 
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir