Cumartesi , Ağustos 4 2018

Negredo’dan Türkiye İtirafı! “Ligin Kalitesinin Düşük…”


Beşiktaş’ın İspanyol futbolcusu Alvaro Negredo İspanyol basınına önemli açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu bir de itirafta bulundu ve Türkiye Ligi’nin beklediğinden daha kaliteli olduğunu söyledi. İşte detaylar…

Beşiktaş’ın yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı İspanyol golcüsü Alvaro Negredo’dan flaş açıklamalar! İspanya’nın en önemli gazetelerinden bir tanesi olan Marca’nın röportaj yaptığı yıldız futbolcu, Türkiye Ligi’ne adeta övgüler yağdırdı ve Beşiktaş’ta forma giydiği için çok mutlu olduğunu dile getirdi. Ayrıca yıldız futbolcu Beşiktaş taraftarlarından da övgü dolu sözlerle bahsetti ve kendisine gösterilen ilgiden dolayı da mutlu olduğunu dile getirdi. 

LİG KALİTESİNİN DAHA DÜŞÜK OLACAĞINI TAHMİN EDİYORDUM 

Türkiye’ye gelmeden önce ligin daha kalitesinin daha düşük olacağını tahmin ettiğini söyleyen Negredo geldiğinde ise ligin kalitesinin beklediğinden daha yüksek olduğunu gördüğünü söyledi. Futbolun Türkiye’de İspanya’ya göre daha tutkulu olduğunu da söyleyen Negredo, “Buraya kafamda bir beklentiyle geldim. Lig kalitesinin daha düşük olacağını bekliyordumç Ama gerçek şu ki, bu ligin kalitesi İspanya’dakinden o kadar da farklı değil ve kalitenin bu seviyede olmasından büyük zevk alıyorum. Futbol burada İspanya’dakinden daha büyük bir tutku. Bunu tam anlamıyla görebilmek için sahada olmak gerekiyor. Kendi sahamızda oynadığımızda bütün stadyum sesten uğulduyor. Böyle bir tecrübeyi ilk defa burada yaşadım. Geldiğim ilk günden bu yana bana gösterilen sevgi seli de kendimi özl hissetmemi sağladı.”dedi.
.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir