Pazartesi , Temmuz 23 2018

Nihat Hatipoğlu’nu Şok Eden Soru! “Eşim İşe Gittikten Sonra…”


ATV’de “Kur’an ve Sünnet” isimli programı sunan Nihat Hatipoğlu’na telefon ile bağlanan bir bayan izleyici “Eşim işe gittikten sonra evin içinde eşim kılığında birilerini görüyorum. Neden olabilir?” diyerek herkesi şok etti. İşte detaylar…

ATV’de Kur’an ve Sünnet isimli programı sunmakta olan Nihat Hatipoğlu, burada dini sohbetler yapmaya ve izleyicilerinin sorduğu sorulara cevap vermeye devam ediyor. Programı sunduğu sırada ise telefonla bağlanan bir bayan izleyici Nihat Hatipoğlu’nu hayli şaşırtan ve şok eden bir soru sordu. 

Evin içerisinde kocası işe gittikten sonra değişik şeyler yaşadığını belirten izleyici, evde eşinin kılığına girmiş bazı kişileri gördüğünü beşmelere çekince ise kaybolduğunu söyledi. Bayan izleyici, “Hocam sabahları eşim işe gittikten sonra evin içinde eşim kılığında birkaç kişi gördüm. Besmele çektiğimde gidiyor. Neden olabilir?” ifadelerini kullandı. 

ONLARIN KENDİ ALEMİ VAR BİZİMLE MEŞGUL OLMAZLAR 

Sorulan soru karşısında şaşkına dönen Nihat Hatipoğlu, 3 harflilerin kendi alemleri olduğunu ve insanlarla meşgul olmayacağını söyledi. Kadına onlar hayal dünyasından çıkarmayı tavsiye eden Hatipoğlu, “Uyku halinde olabilir şeylerdir. uyku dışında da o halin devamı olabilir. Görünen varlıklar dışında görünmeyen varlıkların olduğunu da inanıyoruz. Cin Suresi var. Onlar durup dururken insanlarla yakın temasa girmezler. Onları hayal dünyanızdan çıkartın. Onların da iman edenleri var, etmeyenleri var. Onların kendi alemleri var. Bizimle meşgul olmazlar. Allah’a sığının onların şerrinden” dedi. 
 

About

Check Also

Usta Sanatçı Kemal Sunal Ölümünün 18. Yılında Mezarı Başında Anıldı

Türk sinemasının Yeri doldurulamayacak isimlerinden biri olan Usta sanatçı Kemal Sunal, bugün ölümünün 18’inci yılında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir