Pazartesi , Haziran 25 2018

Nişanlısıyla Tartışan Savcı Ortalığı Birbirine Kattı! Polisler Yurdu Bastı


Samsun’da görev yapmakta olan Savcı Ahmet İlyas Tolar, üniversite öğrencisi olan nişanlısıyla tartışınca ve nişanlısı telefonlarını açmayınca gece yarısı onun kaldığı öğrenci yurdunu polislerle basıp ortalığı adeta birbirine kattı. İşte detaylar…

Samsun’da nişanlısıyla tartışan savcı ortalığı birbirine kattı! Erzurum’da Cumhuriyet Savcılığı adaylığından Samsun Cumhuriyet Savcılığı görevine 2016 yılındaki kararname ile atanan Ahmet İlyas Tolar, burada görevine başladı. Bunun yanı sıra Tolar’ın tıp fakültesinde okuyan nişanlısı da aynı yerde yurtta kalıyordu. Ancak geçtiğimiz 3 Mart tarihinde Tolar, nişanlısı ile bir tartışma yaşadı ve bu tartışma sonrasında nişanlısı kendisinin telefonlarını açmamaya başladı.

ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI

Nişanlısının telefonlarını açmamasına sinirlenen Savcı Tolar ise gece yarısı saat 03:00 civarında daha fazla dayanamadı ve yanına polis ekiplerini de alarak nişanlısının kaldığı yurda gitti. Burada ise kendisine görüşme için saatin uygun olmadığı söylense de Tolar, savcı olduğunu belirtti ve görüşme konusunda ısrarını dile getirdi. Ancak haber verilen nişanlısı da onu tanımadığını söyleyip aşağıya inmeyince ortalık karıştı ve Savcı Tolar zorla kız yurduna girmek istedi ve ortalığı birbirine kattı.

Yurttaki öğrenciler ise bağırış seslerine uyandı ve merakla ne olduğunu izledi. Olayın biraz yatışmasından sonra ise Tolar’ın yurttan güvenlik kamerası kayıtlarının istediği iddia edildi. Samsun Kredi Yurtlar Bölge Müdürlüğü ise yaşanılan olayla ilgili olarak da bir tutanak tuttuğu ve olaya ilişkin de soruşturmanın başladığı belirtildi.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir