Pazartesi , Haziran 25 2018

No:309 Dizisi 59. Bölümde Neler Olacak?


Ekranların izlenme rekorları kıran sevilen dizisi No 309 Sezon finaline gidiyor. Başrollerinde Başrollerinde Demet Özdemir (Lale) ve Furkan Palalı (Onur)’nın yer aldığı dizi her çarşamba izleyenlerine neşe ve heyecan dolu dakikalar yaşatıyordu. Bir önceki bölümde Onur ve Lalel ikinci çocuk yapmaya karar verirler ancak Emir onları bir türlü rahat bırakmaz. Lale’nin bir anda bayılması ise işleri değiştirir. Kurtuluş ise yine muziplikler içerisindedir.

no-309-59-bolum.jpg

NO 309 DİZİSİNİN 59. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bu akşamki No 309 sezon finalinde neler olacak? Hamile olduğunu öğrenen Lale bunu nasıl Onur’a söyleyeceğinin pilanlarını yaparken. aklına çok güzel bir fikir gelir ve hamile olduğunu doğum gününde açıklamaya karar verir. Onur boş durur mu Lale nin doğum günü için bir parti yapmak için kolları sıvar.  

Betül ise Lale ve Onur’u ayırmak için elinden geleni yapmaya devam edecektir. Özge’yi, Onur ve Lale’yi ayırmak için kullancaktır ancak yanına bir kaç yandaş daha çekmesi gerekecektir. Hala’yı da şantj yaparak yanına çeker.  Diğer taraftan Hülya olan biten herşeyi abine ulaştırmaktadır ve artık ortaya çıkmasının zamanı geldiğini söylemektedir. Songül ve kızları için herşey daha farklı olacaktır.  

Onur bir kızı olduğunu öğrenecektir. Lalhe ise doğum gününde çok süpriz bir şekilde babsıyla karışalaşacaktır. Sezon finalinde başka neler yaşanacak?

İşte No 309 59 Sözon finalini 2 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 20.00 den sonra  http://www.fox.com.tr/canli-yayin adresinden canlı izleyebiri daha sonra ise  http://www.fox.com.tr/No-309/bolumler adresinden izleyebilirsiniz. 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir