Pazartesi , Haziran 25 2018

Nur Yerlitaş’a Tepikler Çığ Gibi Büyüyor! Şimdide Ajda Pekkan…


Ünlü modacı Nur Yerlitaş’a şehitler hakkında kullandığı sözler nedeniyle tepkiler gelmeye devam ediyor. 

Ünlü modacı Nur Yerlitaş geçtiğimiz günlerde katıldığı bir gecede yaptığı canlı yayın sırasında şehitler hakkında şok ifadeler kullanmıştı. Nur Yerlitaş’ın bu ifadelerine tepkiler çığ gibi büyüyor. Serkan Kaya ve Demet Akalın’ın ardından Ajda Pekkan’da tepkisini ünlü modacıyı takip etmeyi bırakarak gösterdi.

“ŞEHİTLER MEHİTLER AMAAN YETER” DEMİŞTİ
Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşını doğum gününe katılan modacı Nur Yerlitaş sosyal medya hesabından canlı yayın açmış o sırada şehitler için “şehitler mehitler amaaan yeter” ifadelerini kullanmıştı. Dün şarkıcı Tuğba ekinci savcılığa giderek Nur Yerlitaş hakkında suç duyurusunda bulundu. Serkan kaya da nur yerli taş ile birlikte rol aldığı klibini yayınlamaktan vazgeçti. Nur Yerlitaşa tepkiler bununla da sınırlı kalmadı önce demet Akalın ardından da birçok kostümünde imzası bulunduğu Ajda Pekkan da sosyal medyadan takibi bıraktı.

NUR YERLİTAŞ ÖZÜR DİLEDİ

Nur Yerlitaş o gece kullandığı ifadelerin yanlış anlaşıldığına dair sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Açıklamada, o gece canlı yayının altına hakaret içeren yorumlar yazıldığını ve bir anda Şehit kelimesini gördüğünü, orada aslında , ‘Artık bu ülkede şehit vermeye kimsenin tahammülü kalmadı’ anlamında bir kelime kullandığını belirten Nur Yerlitaş, bu kelimelerinin yanlış anlaşıldığını söyledi. Kasti olarak ya da bir yanlış anlaşılma nedeniyle kendisi hakkında bir linç kampanyası başlatıldığını belirten Nur Yerlitaş şehit ve Gazi ailelerinden özür diledi. 

 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir