Cumartesi , Ağustos 4 2018

O İsim Resmen Açıkladı! Fatih Terim’e Resmi Teklif Yapacaklar


Milli Takım’da ki görevinden ayrılmasından sonra boşta kalan Fatih Terim’in son zamanlarda ismi sık sık Galatasaray ile anılmaya başlarken, Bosna Hersek’in başına geçmesi için bir görüşme yapıldı. Bu konuda ise Terim’e resmi teklif yapılacağı açıklandı.

A Milli Takım’da ki görevine son verilmesinin ardından uzun süredir boşta olan ve herhangi bir kulüple ya da başka bir ülkenin Milli Takım’ı ile çalışmayan Fatih Terim’in ismi son zamanlarda Galatasaray’da koltuğu sallanmakta olan teknik direktör Igor Tudor’un yerine geçmeye başlamıştı. Özellikle büyük takımlarla oynanan maçlarda beklenen performansı gösteremeyen ve ağır yenilgilerin yanı sıra sürekli taktik değiştirmesiyle tartışılan Igor Tudor’un yerine Fatih Terim’in geleceği konuşulmaya başlanmış ve taraftarlar Fatih Terim’in evine kadar gitmişti.

BOSNA HERSEK RESMİ TEKLİF YAPACAK

Ancak bu yönde gelişmeler devam ederken sarı kırmızı ekipten kimsenin Fatih Terim ile görüşmemesinin yanı sıra Terim sürpriz bir görüşme gerçekleştirmiş ve Bosna Hersek Milli Takımı’nın yetkilileri ile bir araya gelmişti.

Fatih Terim ile görüşme yapanlardan birisi olan Tarık Hodzic ise bu görüşme hakkında bir açıklama yaptı ve Fatih Terim’i temsil eden bazı kişilerin bizzat Bosna Federasyonu tarafından kendisine resmi teklif iletilmesini istediğini belirtti. Fatih Terim’e resmi teklifte bulunacaklarını açıklayan Tarık Hodzic, Terim’in ise en kısa sürede bu teklife cevap vereceğini de belirtti.   

 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir