Cuma , Haziran 22 2018

Oğlu Evlenmeyince 7 Yıl Önce Komşusuna Taktığı Altını Geri İstedi


Kayseri’de yaşayan M.K isimli şahıs, komşusunun kızın düğününde bir tane çeyrek altın taktı. Ancak oğlunun evlenmeye niyeti olmaması üzerine ise tam 7 yıl sonra bunu bahane ederek taktığı çeyrek altını geri istedi. İşte detaylar…

Kayseri’de son derece akıl almaz bir olay yaşandı! Kayseri’de yaşamakta olan M.K isimli bir şahıs, 65 yaşında olan Meryem Ç. isimli komşusunun kızı olan Ayşe Ç.’nin 7 yıl önce yapılan düğününe katıldı ve düğünde de Ayşe Ç.’ye 1 adet çeyrek altın taktı. Ancak geçtiğimiz günlerde ise 38 yaşına gelen oğlunun hala daha evlenmemesi üzerine çok konuşulacak bir şeye imza attı. 

OĞLUNUN EVLENMEDİĞİNİ SÖYLEYİP ALTINI GERİ İSTEDİ

38 yaşındaki oğlunun evlenmediği için ve evlenmeye niyetinin olmadığı için bir mektup yazan M.K, bu mektubu komşusu Meryem Ç.’nin evine gönderdi ve 7 yıl önce taktığı çeyrek altını oğlunun evlenmediğini bahane edip geri istedi. Mektupta da “Meryem Hanım bu mektubu size oğlumun düğün davetiyesi olarak göndermek isterdim. Olmadı. Oğlum 38 yaşına gelmesine rağmen evlenmek istemiyor. Kısmet olmayınca olmuyormuş. Ne yaptıysam olmadı. Meryem Hanım derim ki, sizin kızın düğününde takmış olduğumuz çeyrek altını iade ederseniz memnun olurum. Size ve ailenize sağlıklar dilerim” ifadelerini kullandı.

Bu mektubu alan Meryem Ç. ve ailesi büyük bir şok yaşarken, önce M.K’yı aradılar ve olayın şaka olup olmadığını sordular. M.K’nın konuşmalarından olayın şaka olmadığını gören aile hemen bir çeyrek altın yaptırdı ve altını komşularına geri iade etti.
 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir