Pazar , Haziran 24 2018

Oğlunu Telefonun Şarj Kablosuyla Öldüren Anne İfade Verdi! Eşi Boşanmak İstiyor Diye Öldürmüş!


Zonguldak’ta yaşanan aile faciasında anne 3 yaşındaki oğlunu telefonun şarj kablosuyla boğarak öldürmüş ardından da intihar etmişti. Hayati tehlikeyi atlatan anne, eşinin kendisinden boşanmak istediği için bunu yaptığını söyledi. 

Zonguldak’ın Gökçebey ilçesine bağlı Bakacakkadı beldesinde eşi bakkala gittikten sonra oğlu Emir Can A.’yı cep telefonunun şarj kablosuyla öldüren, ardından da intihar eden 25 yaşındaki Gülveren A., hayati tehlikeyi atlattı. Hastanede tedavisi tamamlanan kadın, jandarma kontrolünde Bolu İzzet Baysal Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi’ne götürüldü. 

KOCASINI EKMEK ALMAYA GİTMİŞTİ
12 Temmuz günü yaşanan olayda Gülveren A., 26 yaşındaki eşi Olcay A. ekmek almaya gittikten sonra yatak odasının kapısını kilitleyerek önce oğlu Emir Can’ı cep telefonunun şarj kablosuyla boğarak öldürmüş, ardından da ilaç içip bileklerini keserek intihar etmişti. Olaydan sonra Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Gülveren A., hayati tehlikeyi atlatarak ifade verdi. 

EŞİ BOŞANMAK İSTEDİĞİ İÇİN YAPMIŞ
Jandarmaya ifade veren Gülveren A., kocası ile arasında sorunlar olduğunu iddia ederek, “Eşim benden boşanmak istiyordu. Ölmek istedim. Ölürken oğlumu da yanımda götürmek istedim” ifadelerini kullandı. Gülveren A. hastanede yapılan tedavisinin tamamlanmasının ardından ruh ve sinir hastalıkları hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Hastaneye sevk edildiği sırada jandarma kadına eşlik etti. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir