Cumartesi , Ağustos 4 2018

Öğrenci Servisinin Şoförü Uyuşturucu Krizine Girdi! Servistekiler Korku Dolu Anlar Yaşadı


İstanbul Ümraniye’de bulunan bir rehabilitasyon merkezinde şoför olarak çalışan Ahmet Y., serviste iki öğrenci ve annesi varken direksiyon başında uyuşturucu krizi geçirdi ve trafikte korku dolu anlar yaşanmasına sebep oldu. İşte detaylar…

İstanbul’da inanılmaz olay! İstanbul Ümraniye’de ki bir özel rehabilitasyon merkezinde şoför olarak çalışan Ahmet Y.,  öğrencileri eve götürmeden önce arkadaşlarının yanında uyuşturucu madde kullandı. Daha sonra da öğrencileri tek tek bırakmaya başladı. Serviste ise biri fiziksel engelli iki çocuk ve annesinin olduğu sırada Ahmet Y. bir anda uyuşturucu krizi geçirdi ve direksiyonun üzerine kapaklandı. Servis ise trafikte bir sağa bir sola gitmeye başladı.

ŞANS ESERİ KİMSEYE BİR ŞEY OLMADI

Serviste çocuklarıyla olan kadın ise korku dolu anlar yaşarken, servis yol kenarında kendi kendine durdu. O sırada ise kapıyı açamayan kadın servisin içinde çığlık atıp yardım istedi ve çevredeki vatandaşlar yardımına koştu. Şans eseri olay esnasında kimseye bir şey olmadı. Olay yerine de polis ve sağlık ekibi çağırıldı. Korku dolu anlar yaşayan kadın, çocuklarıyla birlikte polisler tarafından evine gönderilirken, ona yardım eden bir güvenlik görevlisi ise şoförün kendisine uyuşturucu kullandığını söylediğini belirtti.

Sağlık ekiplerinin ise müdahalesinden sonra şoför, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. İfadesi alınan şoför arkadaş kurbanı olduğunu söyledi ve pişman olduğunu belirtti. Okul yönetimi de bir açıklama yaparak şoförün işine son verdiklerini açıkladı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir