Cuma , Haziran 22 2018

Öğrencisi ile İlişki Yaşadığı Ortaya Çıkan Genç Öğretmen Tutuklandı


ABD’de öğrencisi ile okul binası ve başka bir çok yerde cinsel ilişkiye girdiği belirlenen Katherine Ridenhour isimli bir öğretmen şikayet üzerine gözaltına alındı. 

ABD’de 17 yaşındaki öğrencisi ile cinsel ilişki yaşadığı ile gözaltına alınan 23 yaşındaki evli öğretmen Katherine Ridenhour çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Öğretmenin öğrencisi ile okul binası da dahil olmak üzere pek çok yerde cinsel ilişkiye girdiği öğrenildi. 

17 YAŞINDAKİ ÖĞRENCİSİ İLE BİRLİKTE OLMUŞ
Cox Mill Lisesinde yaşanan olayda, polise gelen bir ihbar üzerine 23 yaşındaki öğretmenin takibe alındığı öğrenildi. İddialara göre yapılan soruşturma sonucunda 23 yaşındaki öğretmenin 17 yaşındaki öğrencisi ile ilişki yaşadığı belirlendi. 

2 YILA KADAR HAPİS CEZASI ALABİLİR
23 yaşındaki kadın öğretmenin 2015 yılında evlendiği ve öğretmen olmadan önce bir Hristiyan okuluna devam ettiği öğrenildi. Daha önce Uganda ve Nikaragua’ya giden kadının burada misyonerlik faaliyetlerinde bulunduğu da gelen bilgiler arasında yer aldı. 23 yaşındaki öğretmen mahkeme tarafından suçlu bulunursa 2 yıl ceza alabilir. Henüz geçtiğimiz yıl Ridenhour okuldaki görevine başlayan öğretmenin okul yönetimi tarafından işten çıkarıldığı da gelen bilgiler arasında yer aldı. 
 

About

Check Also

Suriye Operasyonuna NATO'dan Tam Destek Mesajı

ABD, İngiltere ve Fransa tarafından Suriye’de bazı hedeflere yönelik düzenlenen operasyondan sonra NATO’nun karar organı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir