Cumartesi , Ağustos 4 2018

Öğrencisiyle İlişki Yaşayan Öğretmenin Cinsel İçerikli Mesajları Ortaya Çıktı


ABD’de geçtiğimiz haftalarda 27 yaşındaki öğretmenin 13 yaşındaki bir öğrencisiyle ilişkiye girdiği ortaya çıkmıştı. Yapılan incelemelerde ise öğretmen ile öğrencinin cinsel içerikli mesajları da ortaya çıktı. İşte detaylar…

Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona eyaletinde evli ve 27 yaşında olan Brittany Zamora isimli bir öğretmenin 13 yaşındaki öğrencisi ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Genç çocuğun telefonunu inceleyen ailesi, öğretmenden gelen mesajları ve oğlunun attığı mesajları görünce şok olmuş ve ikisinin de cinsel birliktelik yaşadıklarını anlayınca hemen öğretmen hakkında polise giderek şikayetçi olmuşlardı. Bu şikayet sonrasında ise öğretmen hemen gözaltına alınıp tutuklandı ve 250 bin dolar kefalet bedeli belirlendi.

ARABADA BİLE BİRLİKTE OLMUŞLAR

Öğretmen ile 13 yaşındaki öğrencisinin cinsel birliktelik yaşamasının ortaya çıkmasının ardından ise mahkeme tutanaklarında olayın arka yüzü meydana çıktı. Mahkeme tarafından yapılan incelemelerde öğretmen, öğrencisi ile ilişkiye girdiğini doğruladı. 1 Şubat ve 8 Mart arasında ikilinin en az 3 defa cinsel birliktelik yaşadığı ve bununla beraber öğretmenin arabasında bile birlikte oldukları resmen ortaya çıktı.

27 yaşındaki öğretmen ile 13 yaşındaki çocuklarının ilişkiye girdiğini öğrenen aile ise bu durum karşısında büyük bir sarsıntı yaşadıklarını dile getirdi. Öğrenci ve öğretmenin ise birbirlerine çıplak fotoğraflarını attığı ve öğretmene mesaj atan çocuğun onunla her zaman ilişkiye girmek istediğini söylediği belirtildi. Öğretmenin ise öğrencisine, “Biliyorum bebeğim, seni her gün zaman sınırı tanımaksızın istiyorum. Eğer eşimi bırakıp seninle bütün gün cinsel ilişkiye girebilseydim, yapardım” dediği görülüyor.

About

Check Also

Tayland’da Mahsur Kalan 12 Çocuk ve Antrenörleri İçin Oksijen Kritik Seviyede

Tayland’da 12 çocuk ve antrenörleri birlikte girdikleri mağarada mahsur kalmış ve ancak 9 gün sonra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir