Çarşamba , Temmuz 18 2018

Oğuzhan Özyakup’a Büyük Onur! Adı Futbol Sahasına Verildi


Beşiktaş’ın kaptanı Oğuzhan Özyakup’un doğduğu yere yaptırılan yere küçük bir futbol sahası yapıldı ve buraya da Oğuzhan’ın adı verildi. Oğuzhan Özyakup ise açılışa katıldı ve önemli açıklamalar yaptı. İşte detaylar…

Beşiktaş kaptanı Oğuzhan Özyakup’un Hollanda’da doğup büyüdüğü yer olan Zaandam şehrine küçük bir futbol sahası yapıldı ve buraya da Oğuzhan’ın adını verildi. Açılışa katılan Oğuzhan Özyakup ise burada bazı açıklamalarda bulundu ve yapılan sahanın kendisinin hayali olduğunu söyledi. Küçükken hep sokakta futbol oynadıklarını ve halı saha olmadığını söyleyen Oğuzhan Özyakup, artık sokak futbolunun azaldığını ve çocukların internet ortamına takıldığını bunun ise hayli yanlış bir şey olduğunu söyledi. Ayrıca Oğuzhan, futbolcu olmasındaki en büyük etkenin sokakta futbol oynamasının olduğunu belirtti. 

CENK TOSUN’LA KONUŞTUM

Cenk Tosun’un transferi hakkında sorulan sorulara da cevap veren Oğuzhan Özyakup, Cenk ile konuştuğunu ve transferi hakkında hiçbir bilgisi olmadığını söyledi. Ancak Cenk giderse ona bazı tavsiyeler vereceğini de belirten Oğuzhan Özyakup , “Benim Cenk’in transferi ile ilgili bir bilgim yok. Kendisi ile konuştum ama gitti mi gitmedi mi daha haberim yok. Giderse tavsiye edeceğim şeylerim var. Ancak dediğim gibi, Cenk Beşiktaş’ta da çok mutlu. Benim çok yakın arkadaşım olduğu için gitmesini istemem ama hayırlısı neyse o olsun demek isterim.” İfadelerini kullandı. 
 

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir