Cumartesi , Ağustos 4 2018

Okan Buruk Tudor’dan Özür Diledi


Geçtiğimiz hafta ligde oynanan Galatasaray – Teleset Mobilya Akhisarspro maçı sırasında Akhisar’ın teknik direktörü Okan Buruk, maç sonunda Tudor’a yönelik ağır eleştirilerde bulunmuştu. Bu konuda bir açıklama yapan Buruk, Tudor’dan özür diledi. 

Geçtiğimiz hafta Süper Lig’de oynanan Galatasaray – Teleset Mobilya Akhisarspor mücadelesi adeta nefes kesmiş ve mücadeleyi Galatasaray 2-0 geriden gelerek 4-2 kazamıştı. Maç sırasındaki tepkilerinden dolayı tribüne gönderilen Akhisarspor teknik direktörü Okan Buruk, maçın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda, Tudor’un vasıfsız bir antrenör olduğunu söylemiş ve “Vasıfsız bir insanın Galatasaray kulübesinde olmasından utanç duyuyorum” demişti. 

ÖZÜR DİLEDİ

Galatasaray ile oynadıkları mücadelenin ardından Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor hakkında sert açıklamalarda bulunan Akhisarspor teknik direktörü Okan buruk yeni bir açıklama yaptı ve maç sonu yaptığı açıklamalardan dolayı özür diledi. Konuya ilişkin Okan Buruk, Haklı olduğum bir olayda, sinir sistemimin bozulduğu ortamda yaptığım açıklamalar için Galatasaray Kulübü, camiası ve hocasından özür diliyorum” dedi. 

Galatasaray maçında 50 dakika boyunca 10 kişi oynadıklarını söyleyen Okan Buruk, Tudor tarafından sürekli tacize uğradığını söyledi ve ama kendisinin tribüne gönderildiğini belirtti. Maç sonu yaptığı açıklamaları ise şanssızlık olarak nitelendiren Buruk, ”50 dakika 10 kişi oynamak zorunda kaldık. Tudor tarafından sürekli taciz edilmeme rağmen ben tribüne yollandım. Maç sonunu nasıl bir ruh haliyle bitirdiğimi tahmin bile edemezsiniz. Bu şartlarda maç sonu yaptığım açıklamalar şanssız açıklamalardır” ifadelerini kullandı. 
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir