Çarşamba , Haziran 20 2018

Okulda İntihar Eden Nazlıhan'ın İntihar Nedeni Whatsapp'ta Çıktı


İstanbul Beyoğlu’nda bulunan bir lisenin penceresinden atlayarak intihar eden lise öğrencisi Nazlıhan’ın babası ölümünü şüpheli bulmuştu. Nazlıhan’ı intihara götüren neden Whatsapp’ta Çıktı.

İstanbul Beyoğlu’nda eğitim gördüğü okulun 3. kat penceresinden atlayarak intihar eden Nazlıhan Köse’nin intiharına neden olan olay platonik aşk çıktı. Nazlıhan’ın WhatsApp konuşmaları intiharın nedenini aydınlattı. 

BABASI ÖLÜMÜNÜ ŞÜPHELİ BULMUŞTU
Nazlıhan Köse, Fındıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 3’üncü katından kendisini boşluğa bırakarak intihar etmişti. 14 yaşındaki kızın cenazesi ailesinin ve arkadaşlarının gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlanmıştı. Çağlayan Yeni Camii’nde düzenlenen cenaze töreninin ardından açıklama yapan genç kızın acılı babası Adem Köse, kızının intihar ettiğine inanmadığını söyleyerek, o sırada sınıfın kalabalık olduğunu belirtmişti. Acılı baba, kızının ölümünü şüpheli bulduğunu belirterek, kızına bazı arkadaşları tarafından atlaması için telkinde bulunulduğunu iddia etti. 

İNTİHAR NEDENİ PLATONİK AŞK ÇIKTI
Nazlıhan’ın intiharının ardından Beyoğlu İlçe Emniyet Çocuk Bürosu ekipleri cep telefonunu incelemeye aldı. Yapılan inceleme sonucunda genç kızın WhatsApp konuşmalarına ulaşıldı. Bu konuşmalarda Köse’nin okuldan bir öğrenciye platonik aşık olduğunun belirlendiği ve bu nedenle intihar etmiş olabileceği iddia edildi. 
 

About

Check Also

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı

Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir