Cumartesi , Ağustos 4 2018

Ordu’da 11 Yaşındaki Çocuk Kazara Ablasını Öldürdü


Ordu’nun Ünye İlçesi’nde evde bulunan tüfekle oynayan ve ardından da yerini değiştirmek isteyen 11 yaşındaki bir çocuk, tüfeğin elindeyken kazara ateş alması sonucunda ablasını başından vurdu ve talihsiz kız hayatını kaybetti. İşte detaylar…

Ordu’ya bağlı olan Ünye İlçesi’nde 11 yaşındaki çocuk, evde babasının tüfeğinin yerini değiştirmek isterken tüfek bir anda ateş aldı ve kazara 12 yaşındaki ablasını vurarak ölümüne sebep oldu.

Ordu’nun Ünye İlçesi’ne bağlı bulunan İnkur Mahallesi’nde ki Fevziçakmak Mahallesi’nde feci bir olay yaşandı. S.K isimli 11 yaşındaki bir çocuk, evde babasına ait olan tüfeği eline aldı ve tüfeğin yerini değiştirmek istedi.

KAZARA ATEŞ ALDI

Babasının evdeki tüfeğini eline alan ve tüfekle oynamasının yanı sıra tüfeğinin yerini değiştirmek isteyen 11 yaşındaki çocuk tüfeği eline aldığı sırada tüfek patlayınca çıkan mermi 12 yaşında olan ablası E.G’ye isabet etti. E.G ise kanlar içerisinde yere yığılırken, tüfek sesini duyan çocukların annesi ise panik içerisinde koşarak odaya girdi ve kızını kanlar içinde görünce şoka girdi.

11 yaşındaki S.K isimli çocuğun kazara ablasını vurmasının ardından ise durum hemen sağlık ekiplerine bildirildi ve olay sonrasında hem sağlık ekipleri hem de polis ekipleri olay yerine intikal etti. Küçük kızın ise sağlık ekipleri tarafından hayatını kaybettiği tespit edildi ve olaya ilişkin soruşturma başladı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir