Cuma , Haziran 22 2018

Ordu’da Aldatılan Kadın Dehşet Saçtı! 2 Yaralı


Ordu’da yaşayan P.K isimli bir kadın, eve girdiğinde büyük bir şok yaşadı ve yabancı uyruklu olan bir kadın ile eşini bastı. Daha sonra ise ortalığı birbirine kattı ve evde 2 kişi yaralandı. İşte detaylar…

Ordu’da bir kadın, kocasını evlerinde yabancı uyruklu bir kadın ile basınca ortalığı birbirine kattı ve dehşet saçtığı o anlarda 2 kişi yaralandı.

Ordu’da yaşamakta olan 33 yaşındaki P.K isimli bir kadın kocası tarafından aldatılıyordu. Dışarıda olan ve şans eseri eve erken dönen P.K isimli kadın, içeriye girdiğinde gördüğü manzara karşısında büyük bir şok yaşadı. Genç kadın kocasının kendisini yabancı uyruklu bir kadın ile aldattığını gördü.

ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI

Kocasının kendisini yabancı uyruklu kadın ile aldattığını gören P.K isimli kadın, evde adeta dehşet saçtı ve iddialara göre hem kocası M.K’ya hem de kadına saldırdı. O anlarda ise komşuları M.K’da eve geldi ve onları ayırmak istedi. Ancak sinir krizi geçiren P.K isimli kadın ortalığı birbirine kattı ve camların kırıldığı tartışma sırasında hem koca M.K hem de komşu M.K yaralandı.

Apartmandakilerin haber vermesi üzerine ise olay yerine çok sayıda polis ekipleri intikal etti ve P.K isimli kadın güçlükle sakinleştirildi. Sağlık ekipleri ise yaralıların ilk müdahalesini olay yerinde yaptı ve sonra da hastaneye götürdü. Olaya ilişkin de soruşturma başladı.  

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir