Pazar , Haziran 24 2018

Ordu’da Korkunç Olay! Yeni Doğan Bebeği Öldürüp Bahçeye Gömmüşler


Ordu’nun Uzundere Mahallesi’nde dayısının kızıyla yasak aşk yaşayan Fatma Ş. hamile kaldı ve bunu tüm aileden sakladı. Bebeğin doğmasından 1 gün sonra ise Mehmet ı.’nın kardeşini onu öldürdüğü ve fındık bahçesine gömdüğü ortaya çıktı.  İşte detaylar…

2004 yılında Ordu’nun Uzundere Mahallesi’nde Mehmet I., evinin önünde silah ile vurulmuş ve ardından da onu vuranların kim olduğu bir türlü bulunamamıştı. Jandarma ekipleri ise bu faili meçhul cinayeti araştırmaya devam ederken son derece vahşet bir gerçek ortaya çıktı. Mehmet I.’nın öldürülmeden 10 yıl öncesinde dayısının kızı olan Fatma Ş. ile birlikte yasak aşk yaşadığı ortaya çıktı. Ayrıca da bu yasak aşkın yaşandığı sırada Fatma Ş.’nin hamile kaldığı ve bu durumun da ailesinden saklandığı ortaya çıktı.

BEBEĞİ ÖLDÜRÜP FINDIK BAHÇESİNE GÖMDÜ

Fatma Ş.’nin doğum yapmasının ardından ise vahşet bir olay yaşandığı ortaya çıktı. Bebeğin doğmasından 1 gün sonra, Mehmet I’nın kardeşi, Ahmet I’nın bebeği öldürdüğü ve öldürdükten sonra da fındık bahçesine götürüp gömdüğü ortaya çıktı. Bu vahşet olayın ortaya çıkmasının ardından ise Jandarma ekipleri hemen savcılıktan özel bir izin aldı ve ardından da bebeğin gömülü olduğu fındık bahçesindeki mezarın olduğu yerde kazı yapıldı. Yapılan kazıda ise bebeğin cesedine ait kalıntılar bulunamadı.

Bebeği öldürüp fındık bahçesine gömen Ahmet I.’nın ise 2015 yılında öldürüldüğü belirtildi. olayla ilgili soruşturma ise devam ediyor.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir