Cuma , Haziran 22 2018

Ortaokulda Şok Olay! Okul Müdürü Öğrencisini Taciz Etti


İstanbul’un Kağıthane İlçesi’nde bulunan bir ortaokulda okul müdürü tarafından sürekli cinsel tacize uğradığını iddia eden 10 yaşındaki bir kız öğrenci hap içerek intihar etmek istedi. Olayın ardından ise okul müdürü tutuklandı ve cezaevine yollandı. İşte detaylar…

İstanbul’un Kağıthane İlçesi’ne son derece vahim bir olay meydana geldi! İstanbul Kağıthane’de yer alan bir ortaokulda 6. sınıf öğrencisi olan 10 yaşındaki M.C.S isimli bir kız öğrenci, okulda iddialara göre bir süredir okul müdürü tarafından cinsel istismara maruz kaldı. Artık bu istismarlara daha fazla dayanamayan ve durumu ailesine de anlatamayan M.C.S, bir miktar hap içti ve okulda intihar etmek istedi. Hapları içince bayılan küçük kız hemen ambulans ile hastaneye kaldırıldı ve intihar girişimi de ailesine hemen bildirildi.

HASTANEDE TACİZ İDDİASINI ANNESİNE ANLATTI

Hastaneye gelen M.C.S’nin ailesi ise durum hakkında bilgi aldı ve küçük kız, annesine yaşadıklarını anlattı. Okul müdürü tarafından cinsel tacize uğradığını ve her karşı koyduğunda şiddet gördüğünü dile getiren M.C.S’nin bu iddialarının ardından ailesi durumu polise aktardı.

Polis ekipleri ise annenin yanı sıra M.C.S’nin de ifadesini aldı ve ardından da şüpheli C.C.E’yi evinden gözaltına aldı. emniyette ise taciz iddialarının doğru olmadığını ve böyle bir şeyin söz konusu olmadığını dile getiren okul müdürü C.C.E, işlemleri tamamlandıktan sonra ise tutuklandı ve cezaevine yolllandı.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir