Cumartesi , Ağustos 4 2018

Öz Kızını Kurşunladı


Malatya’da meydana gelen olayda baba, öz kızı ve parkta buluştuğu 2 erkek arkadaşını kurşun yağmuruna tuttu. 3 kişiyi yaraladıktan sonra olay yerinden kaçan babayı, polis kısa sürede yakaladı. 
    

Malatya’nın Battalgazi ilçesindeki Çöşnük Mahallesi Mehmet Buyruk Caddesindeki Çöşnük Parkında akşam saatlerinde meydana gelen olayda 63 yaşındaki baba E.K., 26 yaşındaki öz kızı P.K. ve 36 yaşındaki Ş.F. ile 31 yaşındaki M.N. adındaki erkek arkadaşlarının üzerine kurşun yağdırdı. Olayda öz kızını ve 2 erkek arkadaşını yaralayan baba, olayın ardından kaçtı. Çevrede bulunanların olayı ihbar etmesiyle birlikte bölgeye ambulans ve polis ekibi sevk edildi. Göğsüne isabet eden kurşun yüzünden ağır yaralanan genç kız, Turgut Özal Tıp Merkezinde tedavi altına alınırken, aynı olayda yaralanan Ş.F. ve M.N. ise Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. 

Olay yeri ise polis tarafından güvenlik çemberine alındı. Olayın faili baba ise kısa sürede yakayı ele verdi. Polis ekiplerinin olay yerinde yaptığı incelemede çok sayıda boş kovan bulundu. Tedavisi devam eden genç kızın, hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. 
    

Olayla alakalı başlatılan geniş çaplı soruşturma devam ediyor.  
 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir