Pazartesi , Temmuz 16 2018

“Ozan Tufan Planlarım Arasında Yok”


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, katıldığı bir programda ses getirecek açıklamalarda bulundu. İkinci yarıda kafasında başka bir oyun olduğunu söyleyen Kocaman, bu oyun planları arasında ise Ozan Tufan’ın olmadığını söyledi. İşte detaylar…

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, TivibuSpor’a özel açıklamalarda bulundu! Ligin ikinci yarısına dair planlarını açıklayan Aykut Kocaman, oyunu üçüncü bölgede oynamak istediklerini söyledi ve herkesin takım olarak oyun oynaması gerektiğini kimsenin bireysel oynamaması gerektiğini söyledi. Futbolun iç içe bir oyun olduğunu söyleyen Kocaman, ülkemizde doğruyla yanlışların yer değiştirdiğini söyledi ve üçüm takımı, savunma takımı gibi şeylerin olmadığını belirtti.

OZAN TUFAN PLANLARIMDA YOK

Valbuena konusunda bir örnek veren Aykut Kocaman, herkesin ayrı bir enstrüman çaldığını lakin takımın bir orkestra olduğunu bu yüzden herkesin aynı müziği çalması gerektiğini belirtti. Oyuncularına ise kısıtlama ya da özgürlük gibi şeyler vermediğini de dile getirdi.

Bunun yanı sıra son zamanlarda yaşanılan Ozan Tufan konusuna da değinen Aykut Kocaman, ligin ikinci yarısında farklı bir oyun planı düşündüğünü ve bu yüzden de kafasındaki planlar arasında Ozan Tufan’ın olmadığını söyledi. Bundan pek çok anlam çıkartılmaması gerektiğini dile getiren Kocaman, sadece oyun planlarından dolayı Ozan Tufan’ın planları arasında yer almadığını dile getirdi.

TRANSFER KONUSU

Ayrıca transfer konusunda da açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, takıma takviye yapılmasını kendisinin de çok istediğini ancak maddi şartların ortada olduğunu söyledi. Bazı oyuncuların gelmek istemediğini dile getiren Aykut Kocaman, bazılarını da yüksek bedellerden dolayı alamadıklarını söyledi.

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir