Cuma , Haziran 22 2018

Özel Parti Düzenleyerek 16 Yaşındaki Öğrencisiyle Cinsel İlişkiye Giren Kadın Öğretmene Hapis Cezası!


Amerika’da 27 yaşındaki kadın öğretmen özel bir parti düzenleyerek 16 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmek suçundan yargılandığı davada 90 gün hapis cezasına çarptırıldı. 

Amerika’da özel parti düzenleyen 27 yaşındaki kadın öğretmen, 16 yaşındaki erkek öğrencisi ile cinsel ilişkiye girdi. 27 yaşındaki evli öğretmen Emily Lofing suçunun ortaya çıkmasının ardından 90 gün hapis cezasına çarptırıldı. 

AVUKATI: AKIL SAĞLIĞI YERİNDE DEĞİL
Öğretmeni mahkemede savunan avukat, ısrarla müvekkilinin ruh sağlığının yerinde olmadığını söyledi. Avukatın iddiasına göre ruh sağlığı yerinde olmayan öğretmen, öğrencisi ile ilişkiye girmemek için kendine hakim olamadı ve böyle bir hata yaptı. Avukatın bu savunması da öğretmeni hapis cezasından kurtarmaya yetmedi. 

ÖĞRENCİNİN ANNESİ MESAJLARI FARK ETTİ
İddialara göre bu yasak ilişki, Öğrencinin annesi çocuğunun cep telefonunu karıştırması ile ortaya çıktı. Anne çocuğunun telefonunda cinsel içerikli mesajlarını görünce hemen okul yönetimine durumu haber verdi. Okul yönetimi öğretmenin işine hemen son verirken, olay ile ilgili polis tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma sonucunda öğretmenin öğrencisine cinsel ilişkiye girmek için özel bir doğum günü partisi düzenlediği ve partide 16 yaşındaki öğrenciyi baştan çıkardığı ortaya çıktı. 

 

About

Check Also

Suriye Operasyonuna NATO'dan Tam Destek Mesajı

ABD, İngiltere ve Fransa tarafından Suriye’de bazı hedeflere yönelik düzenlenen operasyondan sonra NATO’nun karar organı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir