Pazar , Haziran 24 2018

Para Tartışması Kanlı Bitti! Eşini Çocuğunun Gözleri Önünde Öldürdü


Kayseri’de eşi ile beraber mobilya atölyesi çalıştıran Ferhat Y., hesaplarda eksik olduğunu görünce eşiyle tartıştı ve tartışma ise uzayınca eşini çocuğunun gözleri önünde bıçaklayarak öldürdü. Ardından da intihara kalkıştı. İşte detaylar…

Kadın cinayetlerine bir yenisi daha Kayseri’de eklendi! Kayseri’de ikamet eden Ferhat K.,14 yıl önce evlendiği eşi Hatice Y. ile beraber Organize Sanayi Bölgesi’nde bir mobilya atölyesi işletiyordu. Atölyede ise akşam saatlerinde hesap yapmaya başlayan Ferhat Y., hesaplarda açık olduğunu far etti ve açığı bulmak için ne kadar uğraşsa da ne olduğunu anlayamadı ve eşine sordu. Eşi de bilmediğini söyleyince aralarında tartışma yaşandı.

ÇOCUĞUNUN GÖZLERİ ÖNÜNDE BIÇAKLADI

Eşinin hesaplardaki açıktan haberinin olmadığını dile getirmesinin ardından aralarında tartışma çıkınca, bu tartışma git gide daha da büyüdü ve Ferhat Y. bir anda eline geçirdiği bıçak ile eşi Hatice Y.’yi yanlarında bulunan çocuğunun gözleri önünde bıçakladı ve ona müdahale etmeye çalışan 2 kişiyi daha yaralayarak olay yerinden kaçtı. Olay yerine ise atölyedekiler hemen ambulans ve polis çağırdı.

Olay yerine gelen polis ekipleri incelemelerde bulunurken, sağlık ekipleri ise Hatice Y.’nün atölyede hayatını kaybettiğini tespit etti. Ferhat Y. ise bileklerini keserek intihar girişiminde bulundu ve polis ekipleri de onu kısa sürede gözaltına alıp hemen hastaneye götürdü. Durumunu ise iyi olduğu belirtildi ve olaya ilişkin soruşturma başladı.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir