Cumartesi , Ağustos 4 2018

Pendik’te Denizdeki Cesedi Çıkarmak İsteyen Polisler Lodos Engeline Takıldı


İstanbul’un Pendik İlçesi’nde denizde bulunan bir cesedi çıkartmak isteyen polis ekipleri, kuvvetli esen lodos yüzünden saatlerce cesedi çıkartamadı. Saatler sonra ise dalgıçlar bölgeye gelip güçlükle cesedi denizden çıkartabildi. İşte detaylar…

İstanbul’un Pendik İlçesi’nde polis ekipleri denizdeki cesedi çıkartabilmek için saatlerce uğraştı ancak lodos yüzünden ceset saatler süren çalışma sonrasında güçlükle denizden çıkartılabildi.

İstanbul’un Pendik İlçesi’nde gündüz saatlerinde sahilde yürüyen bazı vatandaşlar denizde bulunan bir cesedi görünce şok oldular ve hemen polisi arayarak ihbarda bulundular. Polis ekipleri ise denizde ceset olduğu ihbarını alınca hemen olay yerine intikal etti ve bölge güvenlik şeridiyle çevrildi. Ancak lodosun kuvvetli esmesinden dolayı ve denizin çok dalgalı olmasından dolayı polis ekipleri ne yapsa da cesedi denizden çıkartamadı.

SAATLER SONRA ÇIKARTILABİLDİ

Polis ekipleri denizde yaptığı operasyonda cesedi çıkartamayınca hemen itfaiye ekipleri çağırıldı ve itfaiye ekipleri ile beraber karadan cesedin çıkartılması için çalışmalara başladı. Fakat karadan uğraşılsa da ceset denizin çok dalgalı olmasından dolayı yine çıkartılamadı. Ne yapılırsa yapılsın, ceset denizde çok hareket ettiği için bir türlü çıkarılamamasından dolayı bu sefer de dalgıçların gelmesi beklendi.

Bir süre sonra 15 Temmuz Şehitler Camii karşısında bulunan cesedi çıkartabilmek için gelen dalgıçlar hemen suya girdi ve onlarda dalgalardan ve lodostan dolayı cesedi zor da olsa denizden çıkarttı ve ceset kimlik tespiti yapılması için Adli Tıp’a yollandı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir