Çarşamba , Haziran 20 2018

Pepe’den Ronaldo’ya Beşiktaş Çağrısı


Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Pepe, CNN’e röportaj verdi. Röportajında ise Cristiano Ronaldo’ya övgüler yağdıran Pepe, onun Beşiktaş’a gelmesini istediğini söyledi. İşte detaylar…

Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Pepe, CNN’e özel açıklamalarda bulundu! Öncelikle sözlerine Beşiktaş’a nasıl geldiği konusuyla başlayan 34 yaşındaki tecrübeli stoper, kendisine sunulan projeyi beğendiğini söyledi ve Beşiktaş taraftarlarının kendisine atmış olduğu binlerce mesajı ve gösterilen bu yoğun ilgiyi geri çevirmenin doğru olmayacağını ve bu yüzden de Beşiktaş’a gelmenin doğru fikir olduğunu söyledi. 

RONALDO’NUN GELMESİNİ İSTERİM 

Verdiği röportajda ise hem Portekiz Milli Takım’ından hem de eski takımı Real Madrid’den arkadaşı olan Cristiano Ronaldo’ya övgüler yağdıran 34 yaşındaki tecrübeli stoper, Ronaldo’nun Messi’den daha iyi olduğunu söyledi ve onun Beşiktaş’a gelmesini istediğini söyledi. Pepe,  “Messi’ye göre daha komple bir futbolcu. Arkadaşım ve benim için çok önemli biri. Eğer gerçekleşmesi mümkünse tabii ki Ronaldo’nun Beşiktaş’a gelmesini isterim.” ifadelerini kullandı.

Ronaldo’nun yanı sıra Beşiktaş taraftarlarına da övgüler yağdıran Pepe, muhteşem bir taraftara sahip olduklarını ve daha önce böyle bir şey yaşamadığını belirterek,  “Daha önce böyle bir şey yaşamamıştım. Türk insanı futbolu yaşıyor. Futbol onlar için bir tutku. Bunu takımlarına sevgileriyle gösteriyorlar.” ifadelerine yer verdi.    

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir