Pazartesi , Haziran 25 2018

Perşembe Yaylası Şenlikleri Sırasında Protokolde Kavga! Bakanı Korumalar Uzaklaştırdı!


Ordu’nun Aybastı İlçesi’nde düzenlenen Perşembe Yaylası Şenlikleri’ne katılan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, protokolde çıkan kavganın ortasında kaldı. 

Kavga Belediye Başkanı’nın korumaları ve emniyet müdürünün korumaları arasında çıktı. Arbedenin ortasında kalan Bakan Kurtulmuş, korumaları tarafından şenlik alanından hızla götürüldü. 

KORUMALAR BİRBİRİNE GİRDİ
Memleketi Ordu’nun Aybastı İlçesi’nde Perşembe Yaylası Şenlikleri’ne katılan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, protokol için hazırlanan tribündeki yerine geçtiği sırada İl Emniyet Müdürü Suat Çelik’in protokol sırasına oturmasına Büyükşehir Belediyesi Zabıtası ekipleri tarafından izin verilmedi. Alanda bir anda gerginlik yaşanırken, Kurtulmuş protokoldeki yerine geçti. Bu sırada İl Emniyet Müdürü Suat Çelik’in korumalarıyla Zabıta ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz’ın korumaları arasında kavga çıktı. Tekme ve yumrukların konuştuğu kavgada, bakan Numan Kurtulmuş da arada kalarak ezilme tehlikesi yaşadı. Bakan Kurtulmuş’u korumaları hemen kavganın arasından alarak komandoların eşliğinde meydandan çıkardı. Yaşanan olayın ardından Numan Kurtulmuş, güvenlik nedeniyle bölgeden hızla uzaklaştırıldı.

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir