Çarşamba , Haziran 20 2018

Polis 15 Kişilik Minibüsü Durdurdu! İçinden Çıkan Kişi Sayısı Şok Etti!


Amasya’da polis ekiplerinin kontrol noktasında durdurduğu takılan 15 kişi kapasiteli minibüsün içinden çıkan kişi sayısı şakına çevirdi. 15 kişi kapasitesi bulunan minibüsten 29 öğrenci çıktı. Ayrıca minibüs içerisinde emniyet kemeri düzeneği bulunmadığı için de ceza kesildi. 

Amasya’da yol kontrolü yapan trafik polisleri 15 kişilik bir köy minibüsünü durdurdu. Minibüsün içerisinden çoğu ilkokul çağında toplam 29 öğrenci çıktı. Polis ekipleri kamera ile balık istifi taşınan öğrencilerin görüntülerini de kaydetti. 

EKİPLER CEZA YAĞDIRDI
Boğazköy Mevkisinde uygulama yapan Amasya Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şubesi ekipleri bir köy minibüsünü durdurdu. Kontrol için minibüsün içine binen polis memuru, balık istifi taşınan öğrencileri tek tek saydı. 15 kişi kapasitesi bulunan minibüsün içinde toplam 29 öğrenci olduğu belirlendi. Ayrıca araçta öğrenci servislerinde bulunması zorunlu olan emniyet kemeri düzeneği bulunmaması da dikkat çekti. Bunun üzerine polis ekipleri sürücü hakkında servis araçlarının taşıma yönetmeliğine aykırı hareketten ceza kesti. Geçtiğimiz hafta da denetim yapan polis ekipleri, durdurdukları 109 okul servisi ve yolcu taşıyan araçtan 39’una 7 bin 7 TL cezai işlem uyguladı. 

 

About

Check Also

Film Gibi Olay! Kaza Sanılıyordu Cinayet Çıktı

Adana’da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı. Ancak işin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir